Příští týden se v Ulici objeví známá právnička, Blanka se o sobě dočte v Tomáškově článku a Gábina si podá Hermana

Příští týden se v Ulici objeví známá právnička, Blanka se o sobě dočte v Tomáškově článku a Gábina si podá Hermana
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Příští týden v Ulici začne Velikonočním pondělím, Kaštanovou pomlázkou a návratem Elen Mrázové. Přinese však také Blančinu noční můru, Hermanovu urputnou snahu o vnouče, Lumírův trest za podezíravost a Otíkův dobrý skutek, který se obrátí proti němu.

Na pomoc Klímovým se vrací Elen Mrázová

Velikonoční pondělí vychází letos na 1. dubna, tedy na apríla. Příležitostí k žertíkům a oslavování tak bude o to více, zejména v podání Evžena a malých darebů Miloška a Vojty. U Klímových ovšem příliš veselo nebude, navzdory vtipné pomlázce Petra Kaštana, jenž rychle pochopí, že se v rodině přihodilo něco nepříjemného.
Co všechno se této momentálně největší drbně v Ulici podaří zjistit? Jak na obtěžování ze strany opilých mladíků zareaguje Bára? A jak Klímovým pomůže oblíbená advokátka Elen Mrázová, která se po letech vrací do seriálu?

O jakou pomlázku se postará Kaštan?
O jakou pomlázku se postará Kaštan? | Zdroj: TV Nova

Blančina závislost na alkoholu tématem článku

Stane se přesně to, čeho se Blanka obávala. Vlastní temná minulost zahrnující závislost na alkoholu i prášcích na ni vykoukne z článku novináře Dalibora Tomáška. Nežádoucí titulek by mohl ohrozit její profesní život, stejně jako Luďkův, a zrovna teď, když začali spolupracovat na komoře. Jak se k situaci postaví Kristýna a Evžen, kteří vždy neochvějně věřili v Tomáškovu profesionalitu a slušné jednání? Jak na Blančinu rozvíjející se noční můru zareaguje samotný novinář?

Herman touží po vnoučeti a zachází moc daleko

Když si Jiří Herman starší a Milena Pumrová vezmou něco do hlavy, těžko jim odporovat. Ještě těžší to může být, pokud tihle dva spojí síly k dosažení stejného cíle, jímž je pokračovatel rodu. Ano, oba by si přáli, aby do rodiny Jirky a Gábiny přibylo miminko, začnou se v tom ale angažovat až příliš, zejména pan soudce. Ten bude neomaleně šťourat do záležitosti Jirkova zdraví a kondice, a když se obrátí dokonce i na Gábinu, dočká se takové lekce, že na okamžik pozbude obvyklý nadhled a povýšenost. Čím ho budoucí snacha upřímně vykolejí?

Jak se rodina vyrovná s nátlakem Hermana staršího?
Jak se rodina vyrovná s nátlakem Hermana staršího? | Zdroj: TV Nova

Lumír si bude chtít na Burdu posvítit a přežene to

Po příchodu Vildy Burdy v podání Arnošta Goldflama nám Vilma rozkvetla. Ještě nedávno byla smutná a takřka smířená se smrtí, ale teď o sebe zase dbá a snaží se vypadat k světu. Jako kdyby omládla o padesát let. Jediný, kdo se s ní neraduje, je podezíravý syn Lumír, jenž vůči jejímu nápadníkovi chová averzi. Pořád je přesvědčený, že Burdovi jde o matčiny peníze, a ve snaze ochránit rodinné konto se dopustí unáhleného činu, který bude pro Vilmu poslední kapkou. Jak s ním spokojená paní Nyklová zatočí a jak se k věci postaví samotný Burda?

Erik najde spřízněnou duši v Otíkovi

Manželství rodičů se hroutí a doplácí na to Erik, jenž zoufale kope kolem sebe a marně přitahuje pozornost mámy i táty, kteří na něj poslední dobou nemají čas. Nešťastného chlapce se překvapivě ujme Otík, jemuž bude Erika zkrátka líto. Není to však poprvé, co Ota překračuje své kompetence a snaží se studentům posloužit jako vrba. Nemá potřebné vzdělání na to, aby si mohl hrát na psychologa, a jeho snaha ani tentokrát neunikne trestu v podobě hysterické Soni. Jak zástupkyně zasáhne a proč se její syn rozbrečí?

Zdroj článku:
  • Presskit Nova