web kinotip2.cz si klade za cíl přinášet články o oblíbených filmech, seriálech či pořadech, které stojí za zhlédnutí. Rovněž se nestydíme otevřeně hovořit o různých kapitolách ze života celebrit.

Co se týče seriálu Ulice, tak to je naše srdcovka! Psát pro vás zajímavosti z tohoto českého seriálu je pro nás radost. Naši redaktoři každý večer sledují nové díly, zjišťují, co hrdiny čeká do budoucna. Zkrátka žijí Ulicí, podobně jako vy.

Ulice

A ZOO? Tak tady to máme podobně jako s Ulicí. Prostě jsme seriáloví nadšenci. Tyto seriály jsou oddechovka, která baví. Když běží nějaká zajímavá reality show, tak se můžete spolehnout, že se o ní u nás dočtete. Ať už jde o MasterChef, Prostřeno nebo o Výměnu manželek či Survivor, přineseme vám ty nejnovější události a zajímavosti.

České filmy nás táhnou jako máloco. České filmy považujeme za světovou špičku. Samozřejmě k nim máme sentimentální vztah. Ať už se jedná o ty starší kousky, které dýchají nostalgií a starým mistrovstvím, nebo o ty nové, kde můžeme hodnotit a rozepisovat se o aktuálních tématech a hercích.

České filmy

Pokud jde o život celebrit, ať už filmových, seriálových, nebo společenských, odhalujeme jejich soukromý život, tajemství nebo rozebíráme jejich vztahy. Fascinující životy známých osobností jsou inspirací pro psaní poutavých článků, které si snad přečtete se stejným nadšením, jako je naši redaktoři píšou. Zkrátka, svět českého i zahraničního showbyznysu je nám bližší než košile a věříme, že je na to našich článcích znát.

Celebrity

Za všechny naše redaktory vás zdraví šéfredaktorka, Lucie Kolaříková.
redakce@kinotip2.cz
Další kontakty na redakci
Sledujte nás na Facebooku
KINOTIP2.cz