Milena z Ulice je důkazem toho, že někdy vás někdo tak štve, až vás vlastně baví

Milena z Ulice je důkazem toho, že někdy vás někdo tak štve, až vás vlastně baví
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Na hosty v hospodě je většinu času nepříjemná, Radka se snaží udržovat pěkně pod pantoflem a řídí se příslovím „zadarmo ani kuře nehrabe“. Když může z někoho vytřískat peníze, udělá to, ale vždy si to šikovně odůvodní, aby náhodou nebyla za špatnou. To je Milena Pumrová, kterou si diváci oblíbili.

Od sekáče k hospodě: Jak šel čas s paní Pumrovou

Gábina a její táta Radek Mastný jsou součástí Ulice od úplného začátku, ale dívčina matka a Radkova bývalá první manželka Milena (Alena Štréblová) se poprvé objevila až v roce 2019 v souvislosti s Lumírovým bojem proti Mastnému. Do té doby se o ní pouze mluvilo.

S Radkem jsou v jednom kuse na kordy.
S Radkem jsou v jednom kuse na kordy. | Zdroj: TV Nova

Dlouhé roky provozovala na Kladně vlastní second hand, kde ji Lumír (Václav Svoboda) jednoho dne objevil. Toužila se svému bývalému pomstít za to, jak se k ní choval, zároveň tenkrát balila ovdovělého pana Nykla. Ten ji však odmítl, a i když se to zdálo nanejvýš nepravděpodobné, Milena se nakonec vrátila k Radkovi (Pavel Novotný). Pravda, nejdřív to bylo ze zištných důvodů – poté, co se kvůli těžkému zranění hlavy ocitl v nemocnici.

Nyní spolu opět žijí v jedné domácnosti, ale ustavičně se hádají. Milena pracovala i v saloně u Gábiny (Aneta Krejčíková), aktuálně je servírkou v oblíbené hospodě U Henryho a také si hraje na velkou manažerku v nové neziskové organizaci Druhá šance. Tu vymyslel Radek, když uvažoval nad zaměstnáním pro čerstvě propuštěné vězně. Sám totiž na nějaký čas skončil v base, než dostal domácí vězení. Teď, když má konečně možnost se o neziskovku pořádně postarat, zajistit jí profesionální propagaci a sponzory, se mu ambiciózní ředitelka Milena staví do cesty.

Milenu nejde nemít rád, i když je na zabití

Je zřejmé, že Milena nepatří mezi vyloženě kladné postavy. Má pocit, že jí svět hodně dluží za to, jak se v minulosti měla mizerně. Proto nevynechá jedinou příležitost, jak si urvat něco pro sebe. Laskavý a obětavý přístup má prakticky jen ke své dceři a k vnukovi Šimonovi, ale na Radka je pěkně ostrá a s ostatními se také moc nepáře. Když může na někom vydělat, neváhá. Diváci by přesto nechtěli, aby byla jiná. Její věčné hašteření s Radkem si užívají. Na sociálních sítích oceňují hereččin talent, ale i jejího bratra Jiřího Štrébla, který v Ulici hraje svérázného Miloše.

„Je to můj miláček, není to tedy žádná intelektuálka, ale má praktický talent, záleží jí na vnukovi, dceři a nakonec i na manželovi, je zábavná i s těmi svými výstřelky. Paní Štréblové ze srdce děkuji a přeji jí všechno dobré, je vynikající.“

Jestli miluji Pumrovou – nevím, ale rozhodně miluji herečku, která ji v seriálu představuje. Je fantastická! Hraje s chutí, je vidět, že ji role baví. Zahraje levou zadní všechny lidské emoce – pláč, smích, nerozhodnost, sebevědomí, svůdnost i vztek. Paráda!

Někteří fanoušci seriálu podotýkají, že je Milena Pumrová rozčiluje svým často nemožným chováním nejen k hospodským hostům, ale vlastně jim to příliš nevadí. Někdy zkrátka člověka někdo tak štve, až ho paradoxně baví.

Zdroje článku: