Je Věra opravdu tak dobrou spisovatelkou, jak jí Jakub tvrdí?

Je Věra opravdu tak dobrou spisovatelkou, jak jí Jakub tvrdí?
Jakuba už dlouhou chvíli sledujeme po boku Karly. Jejich milostný vztah se čím dál více vyostřuje. Jakub také stále udržuje blízký vztah s Věrkou, s níž sdílí spisovatelské nadšení. Je ale Věrka tak dobrou spisovatelkou, jak jí tvrdí? Nemá Jakub za lubem něco jiného? 

Už je tomu nějaký čas, kdy se v Ulici objevila nová postava Jakuba. Zpočátku postava Jakuba působila docela nevinně, a to jsme ještě netušili, jak hodně dokáže zamíchat kartami. Už od začátku se nachomýtal kolem rodiny Marečkových, která si ho velmi oblíbila. V poslední době však nejvíce sledujeme linku Karly Marečkové a Jakuba. Mára zatím nic netuší a slepě věří, že Karlu sužují zdravotní problémy.

Zvláště přívětivý vztah se také vytvořil mezi Jakubem a Věrkou Marečkovou. Jelikož je Jakub spisovatel a ve Věře dřímaly dávné spisovatelské vlohy, začali spolu konzultovat své spisovatelské počiny. Věrka si Jakuba mimořádně oblíbila! Ještě aby ne, když Jakub stále opěvuje její spisovatelský talent! Věrka proto píše dál a údajně se stále zlepšuje a její psaní je už naprosto dokonalé. A je tomu skutečně tak? Neříká to Jakub jen tak pro nic za nic a nemá za lubem něco jiného? Možná už chce zpřetrhat veškeré vazby s Marečkovými a nechce se přetvařovat už ani před Věrkou. Možná už skutečně dělá, co je správné, a poslechne Karlu. Ale dost možná se Jakub chová tak, aby si ho Věrka oblíbila ještě více a přijala ho jako vlastního… 

Jakub je velmi dobrý manipulátor své o tom ví i Karla, Zdroj: Pavel Gwužď/ Nextfoto

Dějová linie s Jakubem ale ještě rozhodně nekončí. Také Karlu ještě čekají krušné časy a těžká životní rozhodnutí. Jak již víme, Jakub je hodně sobecký, chce Karlu pro sebe a nemyslí na následky. Ztratí tak nadobro Karlu, zpřetrhá kontakty s Věrkou a dá mu Mára co pro to? Možná se ještě Jakub pěkně vybarví a ukáže se, že jeho záměry jsou jinačí a Karla tvrdě zaplatí. Skutečně mu dá Karla přednost před svou rodinou? A jaká budoucnost ji čeká s ním? Nyní už se můžeme těšit na novou sezónu, ve které se tyto vztahy pěkně vyhrotí. 

Zdroj článku:
  • Autorský text