Herečka z Ulice prožívá náročné období. Musíte to milovat, abyste to zvládli, říká
Reakce k článku
Podělte se o svou reakciPotmě není vidět na pejsky
Podzim je v plném proudu, nastala změna času, dny se krátí a tma nás pohlcuje dřív. Jak toto pošmourné období prožívá Lucie Vondráčková, kterou z Ulice známe jako nenáviděnou i milovanou intrikánku Soňu Čechovou, prozradila herečka v reportáži TV Nova.
Já osobně tohle nemám ráda, protože pro pejskaře, kteří chodí ven, je to katastrofa. Vy se vrátíte z práce a už je tma, takže já ty pejsky vůbec nevidím. Tak tam s nimi chodím a pořád jenom pískám, kde kdo je. To si myslím, že je takové zvláštní. Já bych radši, aby ráno, když jdu do práce brzo, byla tma, to mi vůbec nevadí, ale potom odpoledne bych ještě uvítala tu hodinu navíc.
Jedete sem, je tma, jedete pryč a je tma, takže je to vlastně úplně jedno. Včera jsem dorazila domů asi v půl dvanácté, ještě jsem pozhasínala, kluky jsem přikryla, aby jim nebyla zima, a ráno už jsem zase vyjížděla. Do toho ještě máme zkoušky v divadle a jsme v generálkovém týdnu, to je úplně nejšílenější kombinace.
Každá nová role herečku těší
Lucie Vondráčková se tedy v těchto dnech skutečně nezastaví. Má nějaké tipy, jak náročný čas zvládat lépe?
Mít rád to, co děláte, to je jediná možnost… Já jsem šťastná, že můžu hrát, protože vím, jaké to je, když herec nehraje. Potom vlastně cokoli se učíte, jakýkoli text a nový projekt, když získáte novou roli, to je prostě velká pecka. Teď se role hrnou jako blázen, musím říct, že jsem spokojená. Přicházejí tak správně, že jim můžu dávat čas, který potřebují. Nic neošidím, můžu se na ně připravit a vím, že odevzdám práci, za kterou se můžu potom postavit.
V Ulici se Soňa momentálně spolčuje s Radkem Mastným (Pavel Novotný), jenž má se záludným mafiánem Pokladníkem (Tomáš Kobr) vlastní trpké zkušenosti. Podaří se dvojici zatočit s Pecháčkem i celým kulečníkovým klubem? Co o této dějové lince soudí diváci?
Mám dojem, že Lucka už nemůže být spokojena se svou rolí, je to laciné a nemá to hlavu ani patu. Má na víc.
„Soňa hraje výborně, přesvědčivě, je nejlepší herečka!“
Mastný je dobrý spojenec, na rozdíl od hrrr Soni přemýšlí, má kontakty. Myslím, že bude ještě pěkná zápletka.
Nakonec bude ze Soni klaďák – v tomto případě jí fandím, ale stejně, co všechno vyváděla ve škole, se jen tak snadno nezapomíná.
Mnozí diváci prohlašují, že celá dějová linka okolo kulečníkového klubu je zbytečná a trapná, protože postrádá jakýkoliv smysl. Veškeré dohady se odehrávají venku před budovou, což samo o sobě působí zvláštně.
Zatím nevíme, co se děje za těmi dveřmi, takže všechno se děje na chodníku a nemá to ani hlavu, ani patu.
Reakce k článku
Podělte se o svou reakci