Survivor Česko & Slovensko: Lovci už mají alianci, se kterou by chtěli do sloučení a Jack se dokonce zapojil do souboje

Survivor Česko & Slovensko: Lovci už mají alianci, se kterou by chtěli do sloučení a Jack se dokonce zapojil do souboje
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Všichni doufají, že Jackovi jeho poklidná nálada vydrží, protože neustálé dusno, které kvůli němu bylo, špatně nese celý kmen. Jack tvrdí, že s odchodem Filipa a Kuby získal konečně klid, protože právě oni ho nejvíce štvali. Bandurko je hodně naštvaný, že si Filip odvezl polovinu imunity domů.

Filip mu údajně řekl, že mu imunitu nedá kvůli Veronice, se kterou se až moc kamarádí. „Slavný hasič“ by asi rád organizoval hru ostatním, ale sám na ostrově nevydržel a zbaběle utekl. Důvodů k odchodu si vymyslel hned několik, takže je těžké najít ten pravý.

Moderátor Ondřej Novotný během jednoho ze svých rozhovorů uvedl, že po odchodu Ivany, který ještě diváky čeká, se konečně hra začne ubírat správným směrem, a nakonec by měli být všichni diváci a fanoušci spokojení. Údajně přijde opravdu dobrý Survivor.

Souboj o první odměnu

I zázraky se někdy dějí. Vážně zraněná noha Jacka se zázračně uzdravila, a tak se konečně mohl zapojit do souboje. Tentokrát to konečně nebyl parkur, ale šest hráčů z každého kmene muselo držet ve vzduchu na laně pětadvacetikilový džbán. Soutěžící si mohli těžká břemena předávat, když jim docházely síly. Nakonec dva džbány upustil Márty a odměnu si tak vybojovali Lovci. Doma na ně čekaly 4 velké ryby mahi mahi, koření a limetky.

Pirát na sebe prozradil, že je vyučený kuchař, a tak bylo jasné, kdo se do přípravy rybí delikatesy pustil. Nikdo si na jeho kuchařské umění nestěžoval.

Lovci
Lovci | Zdroj: TV Nova

Herní strategie

U Titánů se sice nehoduje, ale zase o to více všichni přemýšlí o hře. Yenifer se svěřila se svou herní výhodou Mártymu, aby si získala spojence na horší časy. Ten sice ze začátku moc nevěřil tomu, že může poslat soupeře na kmenovou radu, ale Yenifer ho dokázala přesvědčit. Musel slíbit, že si to nechá pro sebe.

Lovci už plánují, kdo by mohl jít do sloučení. Odchod dvou silných mužů hodně nahrál do karet holkám. Jana s Nikolou a s Ivanou tak řeší spolupráci. Jana domlouvá i alianci s Pirátem a s Mikýřem. Ve hře je i silná pětka, která by se mohla při příští kmenové radě zbavit Bandurka nebo Veroniky a později i Jacka. Ten sice teď nikomu nevadí, ale do finále se s ním moc nepočítá. Jen Pirát zmínil, že by ho možná vzal ještě na chvíli do sloučení.  

První souboj s výhrou se zážitkem

Kromě sendvičů, sladkostí a limonády, se tentokrát bojovalo i o projížďku na koních po pláži. Tu si nakonec užili Titáni, protože si pro rychlejší zdolání parkuru zvolili lepší strategii. Pro některé to bylo úplně poprvé, co se na svět dívali z koňského hřbetu.

Zdroje článku: