Nicka Slaughtera byste 30 let od natáčení Vražedného pobřeží nepoznali. Jak dnes žije?
62%
Foto: www.shutterstock.com

Nicka Slaughtera byste 30 let od natáčení Vražedného pobřeží nepoznali. Jak dnes žije?

Nicka Slaughtera byste 30 let od natáčení Vražedného pobřeží nepoznali. Jak dnes žije? Další fotografie v galerii >
Foto: www.shutterstock.com

Také jste hltali každý příběh s Nickem Slaughterem – správňákem, co zatočí s každým bezprávím? Vražedné pobřeží u nás v devadesátkách patřilo k jednomu z nejsledovanějších seriálů. Jeho herecký představitel byl pořádný klikař. Jak vypadá po 30 letech od natáčení? Budete koukat!


Měl kliku!

Herecký představitel Nicka Slaughtera, Rob Stewart, oslaví příští rok šedesátku. Ano, i tento seriálový frajírek a idol všech dívek té doby na sobě pozoruje zub času. Nabídka natáčet Vražedné pobřeží z něj přitom udělala slušného herce - a od té doby se mu nabídky na natáčení hrnuly. A také ho nabídka doslova vytrhla z ulice.

Přespával na lavičce u kostela

Po tom, co zanechal studia na univerzitě a odešel z domu, se snažil živit, jak se dalo. Poflakoval se s kytarou v ruce a práci sehnal „díky své šikovnosti“ pokaždé jen na jeden den. „Vždycky jsem chtěl ochromovat lidi, ale nechtěl jsem u toho pracovat,“ řekl v jednom z rozhovorů. Sice hostoval v pár nevýznamných seriálech, ale k uživení to nestačilo. Poté nastalo období, kdy se mu nedařilo. Spal dokonce dva měsíce na lavičce poblíž jednoho z torontských kostelů. Byl bez práce, bance dlužil 6 tisíc dolarů, a navíc dostal zápal plic.

Nick Slaughter mu možná zachránil život!

Život mu změnila právě role v akčním seriálu. Producenti totiž hledali typ povaleče. Rob se na konkurs přišel podívat s dlouhým hárem, protože v té době na holiče neměl, byl celý poválený a s kocovinou. Kupodivu se jim jeho vzhled zalíbil a roli mu svěřili. Musel slíbit, že si vlasy neostříhá.

Co následovalo, snad není třeba dodávat. Stal se snem mnoha dívek a žen, a pro mnohé chlapce byl vzorem. Mohl tak splatit své dluhy a pohledávky.

Filmový i seriálový herec

Poté hrál Rob v mnoha filmech a seriálech. Loni se objevil v seriálu Killjoys: Vesmírní lovci. A letos má premiéru seriál, kde se objeví – The Wedding Planners. Po roce 2000 se s rodinou odstěhoval do Puerto Vallarty, kde se natáčela první série Vražedného pobřeží.

Jak dnes vypadá se podívejte do naší fotogalerie a projděte ji pro jistotu celou. Své charisma tedy rozhodně neztratil!

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy