Třetí série Narcos zachycuje dobu po smrti Escobara. Máte se na co těšit
94%
Foto: www.shutterstock.com

Třetí série Narcos zachycuje dobu po smrti Escobara. Máte se na co těšit

Třetí série Narcos zachycuje dobu po smrti Escobara. Máte se na co těšit Další fotografie v galerii >
Foto: www.shutterstock.com

Boj DEA proti obchodu s kokainem smrtí Escobara zdaleka nekončí. Kartel, který teď vede nový vůdce, rozjíždí dál své obchody. Pablo Escobar je mrtev, ale nic není u konce.


První série sledovaly vzestup a pád Pabla Escobara

V první sérii jste mohli sledovat Pabla Escobara, jak rozjel svůj drogový kartel v Kolumbii. Dostal se svými obchody až do Spojených států a budoval impérium. Druhá série popisovala dobu, kdy Escobar utekl z vězení a postupně přicházel jeho pád. Skrýval se před úřady a snažil se udržet pořádek ve svých řadách. Nakonec byl zrazen a při jedné z přestřelek postřelen a následně chladnokrevně zabit.

Co se však dělo po jeho smrti?

Po smrti Pabla Escobara pokračuje boj DEA proti drogovým bossům. Escobarův zbylý kartel přebírá Gilberto Rodriguez Orejuela, který je šéfem konkurenčního kartelu Cali. Ve třetí sérii už nebude jednou z hlavních postav agent DEA Murphy, jak tomu bylo v předchozích řadách, ale jeho úlohu přebírá Javier Peňa. Znovu se rozhoří boje mezi úřady a drogovým podsvětím, pouze tváře se změní.

Nový šéf je prohnanější než Escobar

Gilberto Rodriguez Orejuela je však mazaný, prohnaný a poučen z Escobarových neůspěchů. DEA proti němu nemá skoro žádnou šanci. Jeho kartel dál rozjíždí obchody s drogami ve Spojených státech a dostává se také na nová místa. Přestože plán Orejuela je ukončit kokainový obchod, protože už má na kontě miliardy dolarů, a začít se věnovat pouze legálnímu obchodu, má problém toto přání dostat pod kontrolu, protože s ním ne všichni souhlasí.

Podaří se ukončit kokainový obchod?

Jak nakonec dopadne kartel Cali, a podaří se Peňovi dokázat jim jejich špinavé obchody? Na to se podívejte sami. Rozhodně nebudete opět ochuzeni o notnou dávku zábavy, adrenalinu a nečekaných zápletek či rozuzlení. Celý seriál Narcos byl hodnocen velmi kladně, a je považován za jeden z nejvydařenějších seriálů poslední doby. Je realistický a celkově propracovaný do posledního detailu.

Kdo se v seriálu neobjevil

Pabla Escobara si zde zahrál Wagner Moura. Tento Brazilec neuměl na začátku natáčení ani slovo španělsky, ale role se zhostil s velkou grácií. Orejuela ztvárnil charismatický herec Damián Alcázar. Syn Pabla Escobara tento seriál odsoudil, a dokáže vyjmenovat 28 událostí, které se podle jeho názoru opravdu nestaly. Jednu věc však tvůrci seriálu pro změnu vynechali. Bratr Pabla Escobara, který byl podle skutečnosti jeho účetním a odseděl si jedenáct let, se v seriálu vůbec neobjevuje.

Podívejte se na toto životopisné drama a sami si udělejte obrázek, jak se asi žilo v době, kdy vraždy byly na denním pořádku a nikde nebylo bezpečno.

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy

Serialy

Další články z rubriky Serialy

Druhá série seriálu Narcos: Kokainový magnát Pablo Escobar se vydává na strastiplný útěk z vězení
94%

Druhá série seriálu Narcos: Kokainový magnát Pablo Escobar se vydává na strastiplný útěk z vězení

Druhá série seriálu Narcos vás nadchne jako ta předchozí. Je nabitá událostmi a zápletky jsou barvitě vykresleny. Její děj začíná přesně tam, kde skončila první řada, kdy se Escobarovi povedlo utéct z vězení.

Seriál Narcos aneb jaký byl život kokainového krále Pabla Escobara
100%

Seriál Narcos aneb jaký byl život kokainového krále Pabla Escobara

Vraťte se zpět do sedmdesátých let a nahlédněte do života drogového krále Pabla Escobara. Životopisný seriál Narcos zachycuje jeho život.

Na české obrazovky přichází nový seriál Poslední loď. Těšíte se?
67%

Na české obrazovky přichází nový seriál Poslední loď. Těšíte se?

Svět byl zničen globální katastrofou, je třeba najít lék a zjistit, kolik lidí na planetě vůbec přežilo. Toto je momentálně úkol pro posádku torpédoborce, která jako jedna z mála přežila. Nechte se unášet akčním dramatem, jehož producentem je Michael Bay, který se proslavil hlavně režírováním filmových Transformers.

Stranger Things: TV seriál pozastaven, štáb se bojí o své příjmy
90%

Stranger Things: TV seriál pozastaven, štáb se bojí o své příjmy

Televizní seriál s filmovými kvalitami, tak je nazývána mysteriózní série Stranger Things, který měl letos pokračovat čtvrtou sérií. Natáčení ale bylo pozastaveno kvůli pandemii nového koronaviru a nikdo zatím netuší, kdy se diváci nových dílů dočkají.

Přátelé natočí nový exkluzivní díl, každý dostane 2,5 milionů dolarů

Přátelé natočí nový exkluzivní díl, každý dostane 2,5 milionů dolarů

Od poslední epizody Přátel uplynulo už více než 15 let a jeho protagonisté se dávno rozutekli za vlastními cíly. Televize HBO letos nečekaně oznámila, že všechny znovu svolá, aby natočili zbrusu nový, exkluzivní díl, který bude jakousi reklamou pro nové předplatitele.


Další články z rubriky Serialy