Seriál Pán prstenů: Éterickou elfku Galadriel si zahraje švédská kráska. Těšit se můžete i na další oblíbené postavy

Seriál Pán prstenů: Éterickou elfku Galadriel si zahraje švédská kráska. Těšit se můžete i na další oblíbené postavy
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Milovníci knih Johna Ronalda Reuela Tolkiena mohou zajásat! Zanedlouho se na Amazonu objeví seriálový hit, spin-off Pána prstenů. Kdo si v něm zahraje a kdy se začne seriál vysílat?

Nesmí se nic měnit

Anglický spisovatel Tolkien za sebou zanechal úchvatné knižní dílo, které je naší generaci známo také z filmového plátna. Nyní budou jeho postavy opět ožívat, a to v podobě seriálu Pán prstenů. Tvůrci seriálu museli podepsat smlouvu, která uvádí, že je jakkoliv zakázáno měnit dějové události z původních knih či poznámek. Aby nebylo dílo v rozporu s Tolkienovou předlohou, na tvorbu opět dohlížel Tom Shippey, jenž fungoval jako konzultant i při tvorbě Hobita nebo Pána prstenů.

Kdo si v seriálu zahraje?

V připravovaném seriálu se objeví celá řada nových hereckých tváří. Budou v něm figurovat zejména Markella Kavenagh a Maxim Baldry. Děj bude zasazen do Druhého věku dějin Středozemě. Tedy bude se odehrávat ještě před vykováním prstenů, i před první válkou se Sauronem. Objevit by se tedy měly známé postavy Saurona, Galadriel a Elronda. Prozatím je jasné, že herečka Morfydd Clark se objeví v roli krásné elfky Galadriel.

Skřeti si přijdou na dobré peníze

Podle portálu LadBible si představitelé skřetů přijdou v přepočtu na 4500 korun za jeden natáčecí den, plus stravu. Společnost organizující castingy hledala vhodné adepty podle tohoto inzerátu: „Jestliže vypadáte jako kožená příruční taška nebo máte trilion vrásek, jste vhodní pro roli skřeta. Výška přibližně 152 centimetrů, nebo nad 198 centimetrů. Přirozeně zrzavé vlasy.“

Prozatím nebylo uvedeno, kdy se můžeme těšit na premiérové díly seriálové novinky. Až bude pandemie čínského viru na ústupu, zřejmě se dozvíme více. Zatím bylo pouze potvrzeno to, že první dvě epizody seriálu natočí J. A. Bayona, který má na svém kontě například snímek Jurský svět: Zánik říše.