Mizerové navždy (2020): Teprve třetí Mizerové jsou skutečná pecka

Mizerové navždy (2020): Teprve třetí Mizerové jsou skutečná pecka
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Třetí pokračování legendárních filmů o poldech z Miami právě běží v kinech. Už jste se byli podívat na to, co nového zažijí Mike a Marcus tentokrát? Čeká je poslední společná jízda! Jaká bude?

Michael Bay na scéně

Režisér dvou předchozích snímků o poldech se vyžíval v dlouhých, epických a krouživých záběrech okolo hlavních hrdinů, čímž nechal situaci, ve které se nacházeli, dokonale vygradovat. I nyní, když se ve filmu objevil, jej kamera až téměř s pompézní precizností obkroužila také.

Na co se můžete těšit?

Třetí díl nabízí přesně to, co si divák dvou předchozích pecek přál. Stylový návrat dvou hlavních postav na scénu. Film okořeněný humorem, nadsázkou a pořádnou porcí akčních scén. Má snad oproti jeho dvou předchůdcům trochu více příměsi osudovosti a notnou dávku působivého dojetí, které mu dokonale sluší. Mike a Marcus tak zažijí zcela nové životní i profesní výzvy. Skvěle namíchaný filmový koktejl, který je třeba si naplno užít!

Reakce diváků

Lidé, kteří již snímek viděli, reagují s nadšením: „Omládnul jsem o deset let, díky, skvělý film!“ Další z nich říká: „Jednička a dvojka byly fajn, ale teprve tento film mě skutečně pobavil a zarazil do křesla. Miluju symbiózu hlavních herců Willa Smithe a Martina Lawrence! Skvělé hlášky a boží akčňák!“

Film Mizerové navždy se právě hraje v kinech. Zajděte na něj!