Mizerové navždy (2020): Teprve třetí Mizerové jsou skutečná pecka
71%
Foto: www.shutterstock.com

Mizerové navždy (2020): Teprve třetí Mizerové jsou skutečná pecka

Třetí pokračování legendárních filmů o poldech z Miami právě běží v kinech. Už jste se byli podívat na to, co nového zažijí Mike a Marcus tentokrát? Čeká je poslední společná jízda! Jaká bude?

Mizerové navždy (2020): Teprve třetí Mizerové jsou skutečná pecka Další fotografie v galerii >

Michael Bay na scéně

Režisér dvou předchozích snímků o poldech se vyžíval v dlouhých, epických a krouživých záběrech okolo hlavních hrdinů, čímž nechal situaci, ve které se nacházeli, dokonale vygradovat. I nyní, když se ve filmu objevil, jej kamera až téměř s pompézní precizností obkroužila také.

 
Zdroj: Pinterest

Na co se můžete těšit?

Třetí díl nabízí přesně to, co si divák dvou předchozích pecek přál. Stylový návrat dvou hlavních postav na scénu. Film okořeněný humorem, nadsázkou a pořádnou porcí akčních scén. Má snad oproti jeho dvou předchůdcům trochu více příměsi osudovosti a notnou dávku působivého dojetí, které mu dokonale sluší. Mike a Marcus tak zažijí zcela nové životní i profesní výzvy. Skvěle namíchaný filmový koktejl, který je třeba si naplno užít!

Reakce diváků

Lidé, kteří již snímek viděli, reagují s nadšením: „Omládnul jsem o deset let, díky, skvělý film!“ Další z nich říká: „Jednička a dvojka byly fajn, ale teprve tento film mě skutečně pobavil a zarazil do křesla. Miluju symbiózu hlavních herců Willa Smithe a Martina Lawrence! Skvělé hlášky a boží akčňák!“

Film Mizerové navždy se právě hraje v kinech. Zajděte na něj!

DOPORUČUJEME

Novinky