Drbárna ze ZOO: Postava, kterou dohnala karma aneb Kdo z místních proutníku poznal, co to je zlomené srdce

Drbárna ze ZOO: Postava, kterou dohnala karma aneb Kdo z místních proutníku poznal, co to je zlomené srdce
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Celým seriálem se táhne několik romantických příběhů plných lásky, ale ne každému se jeho sny splnily. Naopak, někdo lásku vůbec nehledal, a nakonec skončil s čápy, kteří mu už krouží nedočkavě nad hlavou.

A co by to bylo za seriál, kdyby v něm chyběli vyhlášení proutníci? Do zoo nastoupil s touto pověstí bývalý olympijský vítěz Filip, ze kterého se stal fotograf. A ve svém životě chtěl změnu. S tou mu pomohla Viky. Než se rozkoukal a stačil se připravit k lovu, byl uloven a dnes je z něj domestikovaný partner, který s Viky vychovává Petříka.

Dalším proutníkem, který se v zoo už s touto pověstí objevil, byl Martin zvaný Márty. Jen stěží si lze představit, co na něm ženy viděly, ale když ho dostihla minulost, „bejvalkama“ se to kolem něj jen hemžilo. Toho nedostihla karma, ale zákon.

Albertův příběh

A potom máme v zoo dočasného ředitele Alberta. Ten má v ženském pracovním týmu v zoo pověst lamače srdcí a každá pohledná žena, která mu padla do oka, nakonec skončila zklamaná a se zlomeným srdcem. Dokonce i Sid padla místnímu svůdníkovi do oka, ale jejich románek neměl dlouhého trvání.

Jenže potom to přišlo. Do zoo přišla Kristýna, která byla do Alberta zamilovaná už v dětství a práci v zoo si zvolila tak trochu proto, aby mu byla nablízku. On dlouho neměl tušení, že se znají. Kristýna je kráska, přestože se snaží tak nevypadat. A ohledně Alberta měla dlouho své romantické představy, a i přes varování všech žen kolem, věřila, že je v něm něco dobrého, co se snaží skrývat pod rouškou drsňáka.

Albert samozřejmě zaregistroval zvýšený zájem nové průvodkyně o jeho osobu a ani se nebránil malému flirtu. Nakonec se jeho namlouvání trochu zvrhlo a stala se z něj sázka s Kamilem Ovčíkem. Výhra byla určitě lákavá a oba pánové z dobrých rodin se Kristýně dvořili, jako by šlo o život. Trvalo dlouho, než odhalila, že se stala jen hříčkou.

I přesto se nakonec stal malý zázrak a Albert krásku ulovil, aniž by ještě tušil, že tentokrát to bude opravdu jiné. Zamiloval se. Lásce nestálo nic v cestě, a i jeho matka byla nadšená, jak sympatickou dívku Albert má.

Vztah přečkal první velkou zkoušku, když odjel Albert na zahraniční stáž. Dokonce po návratu podporoval Kristýnu v tom, aby i ona využila možnost odjet sbírat zkušenosti, a tak Kristýna odjela do Afriky.

A potom se to stalo. Albert se stal pro Dominiku nástrojem, jak si zajistit dobrou zakázku a zběhlá podvodnice použila trik uspávaček a následně Alberta začala vydírat. Ten v panice přiznal nevěru, aniž by si pamatoval, že se jí dopustil a čekal, že jeho upřímnost pomůže Kristýně překonat jeho zakopnutí. Jenže se spletl.

Kristýna se tak moc zatvrdila, že ani po vyjasnění situace už se jí nepodařilo znovu lásku vzkřísit.

To u Alberta je to všechno jinak. Na lásku si musel počkat a když o ni přišel, nemůže se s tím vyrovnat. Teď si sám na vlastní kůži zkouší, jaké to je, když je srdce na cáry.

Dokonce i matka už mu radí, že musí jít dál, protože Kristýna je minulostí, ale on se nechce vzdát a stále věří, že Kristýna pozná, co cítí a ocení to. I přes matčinu snahu mu najít rozptýlení, to zatím pro Alberta nevypadá dobře.

Zdroj článku:
  • Autorský text