Dalším projektem Dannyho Boyla bude snímek Metuzalém
Foto: www.shutterstock.com

Dalším projektem Dannyho Boyla bude snímek Metuzalém

Známý režisér se pustí do nového projektu. Bude se jednat o ztvárnění biblického příběhu. Metuzalém je totiž postavou, která se měla dožít velmi vysokého věku.

Dalším projektem Dannyho Boyla bude snímek Metuzalém Další fotografie v galerii >

Nový projekt na motivy biblického příběhu

Režisér, který již má za sebou několik velmi úspěšných projektů, se pouští do nové práce. Bude se jednat o ztvárnění biblického příběhu. Nyní probíhají úpravy scénáře a brzy se začne s natáčením. Jedná se o příběh Metuzaléma, který se podle legendy měl dožít neuvěřitelných 970 let. Původní verzi scénáře zpracoval Tony Gilroy.

Další úspěšný kousek?

Zda se bude opět jednat o celosvětově úspěšný projekt, to ukáže až čas. Jasné je, že režisér Danny Boyle umí zaujmout široké divácké obecenstvo. Stál za úspěchem filmu Milionář z chatrče, za který dostal i Zlatý glób a cenu BAFTA za nejlepší režii. Film také posbíral několik Oscarů. Kromě nejlepší režie i ocenění za nejlepší film, kameru, hudbu nebo adaptovaný scénář.

 
Zdroj: Pinterest

V hlavní roli se představí…

V hlavní roli připravovaného snímku Metuzalém se objeví Michael B. Jordan. Tento herec se objevil například ve filmu Black Panther nebo Creed, a nemá žádné rodinné konexe na slavného basketbalistu.

Zatím nebylo upřesněno, kdy začne natáčení, ani kdy se můžeme těšit na světovou premiéru. Jedno je však jasné – bude se na co těšit.

DOPORUČUJEME

Novinky