Survivor Česko & Slovensko: Velký respekt před Nikolou a Pirátem, jejich snaha však přišla vniveč

Survivor Česko & Slovensko: Velký respekt před Nikolou a Pirátem, jejich snaha však přišla vniveč
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Kristýna domlouvá Tomášovi, aby dával pozor na to, co říká. Bojí se, že herní jistota, kterou jim dává ničím nenarušené dlouhodobé spojenectví, má i velkou nevýhodu. Po spojení kmenů se lehce může stát, že se ocitnou proti sobě v duelu, aby se rozbila síla, kterou jako dvojice mají.

U Lovců

Verča znovu utvrzuje Janu v tom, že se jí nedá vůbec věřit. Spolu s Nikolou už jsou trochu otrávené z její společnosti. Dokonce jí ani nevěří to, že Bandurko našel další nápovědu ke skryté imunitě, která se má ještě ve formě dvou polovin na jejich ostrově nacházet. Její informace nebyla podložená žádnými podrobnostmi, aby pro ně byla věrohodná.

Radek a Jack spolu často probírají strategii. Radek moc možností nemá, a tak vidí v Jackovi alespoň jednoho člověka, který by mu mohl ve hře nějakým způsobem posloužit.

U Titánů

Yenifer se sice v poslední době moc neprojevuje, ale všímá si věcí kolem sebe, a tak jí neušlo, že Kristýna a Tomáš často někde postávají s Ivou a trošku se obává, že k ní už nejsou tak moc upřímní, jak si původně slíbili. Nelíbí se jí ani to, že o její herní výhodě už ví celý kmen, ale uznává, že to sama trochu nezvládla, když informaci vypustila. Je dotčená, že se tak stala její výhoda najednou kmenovou.

Snad jediné, na čem se kmen shodne, je nutnost zbavit se Bandurka do sloučení. Přijde jim jako velký spekulant. A asi pochopili, že je nevyzpytatelný.

Martin a Yenifer se nějak nemohou domluvit na spolupráci. Martin jí na rovinu řekl, že je nespolehlivá a nemůže jí věřit. To ji naštvalo, protože ona už mu přece tolikrát zachránila krk! Yenifer nakonec usoudila, že je mimo a vůbec si neváží toho, že se stará nejen o něj, ale i o celý kmen.

Souboj o kmenovou a individuální imunitu

souboj o kmenovou imunitu - Lovci
souboj o kmenovou imunitu - Lovci | Zdroj: TV Nova

Každý souboj, kde není parkur, je vítanou změnou. Tentokrát dvojice držely kostku jen chodidly naproti sobě. Oddech si tentokrát dopřáli Pirát a Yenifer. Všechny tři dvojice Titánů odpadli. Pirátovi se tak splnil plán a Lovci vyhráli souboj třikrát za sebou.

Souboj o individuální imunitu s balancováním kuličky na plošině se nejlépe povedl Tomášovi.

Kmenová rada

Zatímco Mikýř se u Lovců baví tím, že vyrábí falešnou skrytou imunitu a doufá, že ji najde Veronika, u Titánů se dělají plány na duel.

Kristýna a Tomáš mají jasno, že do duelu pošlou Bandurka. Na druhém kandidátovi se však nejsou schopni shodnout. Kristýna si myslí, že Iva by jim mohla být do budoucna užitečná jako spojenec a není těžké uhodnout, koho by proti Bandurkovi chtěla poslat. Tomáš to vidí jinak a chce si Yenifer ještě udržet kvůli její výhodě. Bláhově si myslí, že bude schopný ji příště přemluvit, aby ji použila a zachránila tak kmen. Naopak o Ivě si myslí, že po sloučení se vrátí do své silné aliance k Pirátovi, a proto by bylo lepší se jí zbavit.

Samotná kmenová rada měla být překvapivá a hodně zajímavá, ale spíš Pirátovi a Nikole po ní zůstala pachuť a vůbec nepochopili, proč Iva jednala tak podivně. Oba tušili, že je v novém prostředí u Titánů zranitelná a nabídli jí své poloviny imunity. Ona ji ale odmítla, protože se rozhodla hrát hru po svém. Imunita tak propadla, aniž by z ní někdo měl užitek.

Kmen vyhlasoval Bandurka a Tomáš samozřejmě do duelu vybral Ivu, pro kterou hra skončila.

Zdroje článku: