Ulice ledových královen: Skyler je nepříjemná a Blanka zabíjí pohledem

Ulice ledových královen: Skyler je nepříjemná a Blanka zabíjí pohledem
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Po návratu z Amsterodamu je Skyler z nějakého důvodu pěkně otrávená. Co jí vadí? Báře to nejde do hlavy. Provedl jí snad něco Franta? A proč se Blanka tváří jako bohyně pomsty? Aha, nejspíš kvůli Adamově vztahu s Jarkou. Odpustí jim někdy, že ji tahali za nos?

Bára má podezření. Co je mezi Frantou a Skyler?

František, Bára a Skyler se dnes vracejí z Amsterodamu a Bára si nemůže nevšimnout, že Skyler má špatnou náladu. Proč byla během celého výletu na Frantu nepříjemná a ironická? Stalo se mezi nimi něco, o čem Bára neví? Franta se snaží mlžit, jak může. Tvrdí, že Skyler je prostě jenom náladová a že o nic zvláštního nejde. Je zřejmé, že ho sžírají výčitky kvůli tomu, jak byl své přítelkyni nevěrný. Těžko říct, jestli se mu někdy uleví, pokud nevyjde s pravdou ven. Bára není hloupá a všímá si, že na ni Skyler z nějakého důvodu žárlí…

Skyler by Frantovi mohla pěkně zavařit. Zdroj: TV Nova

Když pak Skyler dorazí do svého malinkého a prázdného bytu, rozpláče se na pohovce. Nic v jejím životě nevychází, jak by si přála. František, kterého si sama nechala proklouznout mezi prsty, je teď zadaný a Chris zůstal daleko v Amsterodamu. Naštěstí je tu alespoň Anička, která se objeví v pravou chvíli a přinese s sebou jídlo i drobet útěchy. Dají si společně kávu a popovídají si o zážitcích z výletu. Skyler tvrdí, že už se Chrisovi po jeho české babičce náramně stýská.

Bára mezitím navštíví vlastní rodinu a slavnostně všem oznámí, že zvažuje kariéru učitelky. To ovšem znamená, že bude muset nejdřív vystudovat pedagogickou fakultu. Iva její návrh vítá a chválí. Vítek bude jistě také nadšený.

Blanka se zlobí na Jarku. Už jí nedůvěřuje

Luděk se předchozího večera dozvěděl o vztahu Adama a Jarky. Že ho neschvaluje, je slabé slovo. Doufá, že Blanka se na celou věc bude dívat stejně kriticky a že mu pomůže Adamovi pořádně domluvit. Proto za ní okamžitě přispěchá, aby jí všechno do detailu vyžvanil. Blance se nechce věřit, že by jí její sestřička tak dlouho zamlčovala pravdu, ale je to skutečně tak. Jarka byla příliš váhavá a zbabělá na to, aby riskovala hněv vlastní šéfky.

Blanku její přístup zklame, stejně jako fakt, že z ní s Adamem tak dlouho dělali blbce. Důvěru, kterou vůči Jarce měla, teď bleskurychle ztrácí. Navíc je přesvědčená, že se starší a rozvedená ženská k jejímu synovi nehodí. Co když pro ni Adam představuje jen rozptýlení?

Kéž by každý přijal Jarku takhle vřele. Zdroj: TV Nova

Pavlík žárlí a hodlá si Vendulu pohlídat

Jirka Hložánek se zase opováží přijít do bistra a dělat na Vendulu cukrbliky. Pavlíkovi už z toho málem stoupá pára od uší. Probere situaci s Lumírem a Máriem. Chce mít oči pořád na stopkách, přestože ho Lumír ujišťuje, že by si Jirka k Vendule nic nedovolil. Určitě ví, že by ho Lumír jinak vynesl ven v zubech.

Do bistra chodí prostě proto, že je tady dobré jídlo a že jim alespoň udělá kšeft. Mário však zcela přesvědčený není a Pavlík se také urputně drží svých pochybností. Vendule se vždycky líbili tihle „kravaťácký hezouni“! Ale kdoví, možná se Jirka na radnici ani moc dlouho neohřeje. Lidé už si pomalu začínají stěžovat na změny, které prosadil, jako je např. zdražování odpadu.

Zdroj článku:
  • Autorský text