Růžovoučká Paris Hilton má na kontě několik hereckých cen. Moc ji ale nepotěšily
Foto: www.shutterstock.com

Růžovoučká Paris Hilton má na kontě několik hereckých cen. Moc ji ale nepotěšily

Dědička světového hotelového impéria Paris Hilton se netoužila stát počestnou majitelkou a správkyní rodinného pokladu. Místo toho chtěla být celebritou a herečkou. Vyneslo jí to řadu cen.

Růžovoučká Paris Hilton má na kontě několik hereckých cen. Moc ji ale nepotěšily Další fotografie v galerii >

„Stupid girl“ Paris

Celebrita, která nesmí nikde chybět a pokaždé provokuje svým růžovoučkým či jinak „vyladěným“ oblečením, se stala námětem i pro hudební videoklip. Zpěvačka Pink ji parodovala v písni Stupid Girls, a to neměla dělat. Paris byla skutečně naštvaná, a dokonce několikrát Pink volala, aby už píseň nikde nezpívala. Pink na to pokaždé reagovala smíchem.

 
Zdroj: Pinterest

Anticena Razzies

Bohužel si zřejmě Paris ve svém růžovém deníčku raději přála mít uvedeno ziskání jiné herecké ceny, než jsou anticeny Razzies. Již v roce 2005 tuto cenu získala za nejhorší herecký výkon ve vedlejší roli za film Dům voskových figurín, o tři roky později za snímek Kráska a Ošklivka tuto „cenu“ obdržela za kategorii „Nejhorší kombinace k vidění“. A jako třešnička na dortu se objevilo vítězství za nejhorší herečku desetiletí pro období 2000 – 2009. Paris asi kritiky příliš nezaujala, fňuk.

I když si Paris neodnesla žádnou z věhlasných cen, je jí to jedno. O jmění, kterým disponuje, si všichni kritici dohromady můžou nechat jen zdát.

DOPORUČUJEME

Novinky