Kolik byste mu hádali? Rostislav Novák st. z Ulice slaví dnes své narozeniny.

Kolik byste mu hádali? Rostislav Novák st. z Ulice slaví dnes své narozeniny.
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Herec Rostislav Novák st. je doteď vídán v nekonečném seriálu Ulice, do kterého nastoupil na začátku roku 2017. Víte, že herec 25. listopadu oslaví své už 74. narozeniny? Za dobu svého působení se postava Luboše Marečka nejen vybarvila, ale také uklidnila.

Luboš Mareček už seká latinu 

Herec Rostislav Novák st. vstoupil do Ulice jako posila dosavadního týmu na začátku roku 2017 spolu s dalšími novými tvářemi Janem Řezníčkem (Pavel Pelc), Vukem Čelebićem (Robert Bláha) a Jaroslavem Blažkem (Bruno Taubr). Seriál v tomto roce naopak opustili herečka Anna Fixová (Monika Farská), Rozina Maléřová (odletěla na stáž do Ameriky) a Skyler (ta dala kopačky Frantovi a vrátila se do Amsterdamu). 

Ve své rodině má Luboš velkou oporu, přišel na to ale později po všech strastech, Zdroj: TV Nova

Mára, který měl po rozchodu s Monikou Farskou o dost více času, se rozhodl řešit rodinnou situaci a zjistil, že se jeho rodiče nacházejí v hluboké krizi. Zatímco jeho máma si stěžovala na nedostatek lásky a pozornosti ze strany svého manžela, Luboš Mareček zas na svou ženu spílal, že mu chvíli nedá pokoj. Bylo to však mnohem horší. 

Ukázalo se, že Luboš Mareček v kartách prohrál celoživotní úspory, které se mu nedaří vyhrát zpět. I kvůli závislosti Luboše na hazardních hrách se Věra rozhodne odstěhovat se do Prahy, aby měla syna blíže po ruce. Pravdou však je, že se v Praze musí oba otáčet. Luboš není zlý chlap, ale kdejakou manželku by svým chováním určitě naštval. Chová se nezodpovědně a uniká před realitou. V blízkosti své ženy sklopí uši a chová se jako ten největší podpantoflák, když se však ocitá mimo její dosah, je to velký flákač a gambler. Z toho ho dostane až Mára a povinnosti v Praze. 

Na začátku svého působení v Ulici Luboš nejeví o svou ženu Věru žádný zájem. Možná to i vypadá, že by se s ní nejraději rozvedl a žil dál svůj poklidný život. To také i zkusil a pak ho Mára a jeho nová známost Karla hledali všude možně. Na Ulici se Luboš seznámil s Arnoštem, který se stal jeho celoživotním přítelem. Pak ale Luboš dostal rozum a znovu ho to začalo táhnout k rodině.

Šťastný konec čekal i na Luboše a jeho rozvětvenou rodinu 

Později se ukázalo, že přestěhovat se do Prahy bylo to nejlepší, co mohli Věrka a Luboš pro své manželství a rodinu udělat. Oba šli do sebe, odpustili si své staré hříchy a i díky vnoučkům mají novou energii do života. Věrka přestala být tak urputná nebo se o to alespoň snaží.

A Luboš se z flákače vyloupl do zodpovědného otce, manžela a dědečka. V Praze stmelil vztahy nejen se synem, nýbrž získal i skvělou snachu a dalšího syna Tonyho, kterého s Věrkou adoptovali.  

Zdroje článku: