Bezva ženská na krku (2016): Kdo koho při natáčení bil? A kdo se za svůj výkon před kamerou styděl?
66%
Foto: www.shutterstock.com

Bezva ženská na krku (2016): Kdo koho při natáčení bil? A kdo se za svůj výkon před kamerou styděl?

Bezva ženská na krku (2016): Kdo koho při natáčení bil? A kdo se za svůj výkon před kamerou styděl? Další fotografie v galerii >
Foto: www.shutterstock.com

Oddechová romantická komedie Tomáše Hoffmana přinesla spoustu chvilek, které si herci i filmový štáb budou ještě dlouho pamatovat. Jaké perličky z natáčení jsme se dozvěděli?


Hrobník nekope, tak kdo to udělá?

Ondřej Vetchý si zahrál roli zprvu nerudného hrobaře Božíčka. S rolí hrobaře má přitom i dřívější zkušenosti, hrál jej i ve filmu Kolja. Ve filmu se však hrobník Vetchý zraní, a když se u hrobu sejdou pozůstalí a dohadují se, kdo hrob vykope, jedním z nich je i scénárista a známý český režisér a producent Jiří Vejdělek.

Ten svůj výkon ohodnotil slovy: „Ondra Vetchý, Miroslav Táborský, Martin Pechlát, Eva Leinweberová a mezi nimi trdlo, které by svou výslovností zničilo i partu otrlých logopedů. Když jsem svůj výkon viděl ve střižně, snažil jsem se Tomáše „ukecat“ a pak i uplatit, aby to vystřihl, ale byl neoblomný,“ uvedl Vejdělek.

Dostal nakládačku!

Úvod filmu není zrovna plný romantiky. Petra Hřebíčková se mstí svému nevěrnému manželovi, kterého si zahrál Jiří Langmajer. Sama o natáčení pak řekla: „Při první scéně musel ode mě snést (Jiří Langmajer) nemálo bolavých úderů a sám mě ještě podporoval, ať se jich nebojím, ať jdu naplno, aby to působilo skutečně, že to nebolí. Bolelo to určitě strašně,“ uvedla herečka.

Film byl velmi kladně přijat diváky a již během prvního víkendu od uvedení jej vidělo na 84 tisíc lidí.

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy

DOPORUČUJEME

Novinky

<< Předchozí článek Další článek >>