Růže pro nevěstu II: Nenechte se mýlit romantickou atmosférou. Vdavekchtivé holky mají pěkně ostré lokty

Růže pro nevěstu II: Nenechte se mýlit romantickou atmosférou. Vdavekchtivé holky mají pěkně ostré lokty
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Romantika, napětí i intriky na Srí Lance. Osmnáct žen bude bojovat o srdce atraktivního svobodného muže. Každá z nich je výraznou osobností a bude se snažit dojít až do finále, ve kterém vytvoří pár s úspěšným a pohledným podnikatelem Radkem.

Druhá řada slovenské verze oblíbeného formátu The Bachelor se odehrává v překrásném prostředí exotické Srí Lanky, a i čeští diváci ji uvidí na Voyo od pátku 8. března. Oproti minulému roku zde navíc mohou všech dvanáct dílů sledovat také zpětně. Stejně jako loni pořadem provede herec a model Krištof Kralik.

Růže pro nevěstu si v loňském roce doslova podmanila zejména mladší cílovou skupinu a zabodovala na Voyo. Proto jsme se rozhodli obohatit naši pestrou a bohatou jarní programovou nabídku o pokračování tohoto formátu,

vysvětluje Silvia Majeská, programová ředitelka TV Nova.

Diváci se mohou těšit na nové prostředí exotické Srí Lanky, které skvěle doplní celkovou atmosféru pořadu. Ani letos nebude nouze o intriky, emoce či lásku na první pohled, 

dodala.

Charismatickému „Panu Božskému“, o jehož přízeň se budou soutěžící ženy ucházet, je 34 let. Radko Urbanyak se narodil v Banské Bystrici, ale již deset let žije a podniká v norském Oslu, kde je spolumajitelem několika luxusních barů. Přestože o ženy nikdy neměl nouzi, životní lásku se mu dosud nepodařilo najít.

Zatím jsem nenašel tu pravou ženu pro dlouhodobý vztah. Všechen čas věnuji své práci, která je pro mě prioritou, a tam soustředím svou veškerou pozornost. Byl jsem ve fázi života, kdy jsem si užíval samotu a vyhovovalo mi to. Cítím však, že možná přišel čas i na lásku. Tak uvidíme, jestli potkám tu pravou,

říká Radko.

A jak si Radko představuje svou budoucí životní partnerku?

To je těžká otázka. Měla by mít podobné vlastnosti jako já – být pracovitá, cílevědomá, mít vztah ke sportu, být inteligentní, ať si máme o čem povídat. A samozřejmě musí umět plynně anglicky. To je pro mě základ, aby si měla co říct s mými přáteli. Na vzhled nemám konkrétní požadavky, ale atraktivita by tam chybět neměla. Nemám rád líné, nic nedělající ženy, které nonstop zírají do mobilu.

Show, ve které si jeden atraktivní svobodný muž má možnost najít ženu svých snů a možná i budoucí nevěstu, je jedním z nejoblíbenějších a nejdéle vysílaných seznamovacích pořadů na světě. Formát The Bachelor vytvořil americký producent a scenárista Mike Fleiss, mezinárodně jej distribuuje společnost Warner Bros. International Television Production. Regionální adaptace vznikly v téměř čtyřiceti zemích světa. V domovských Spojených státech byla ohlášena již 28. řada této úspěšné show.

Premiérové epizody dvanáctidílné show Růže pro nevěstu II uvede Voyo vždy v pátek, poprvé 8. března 2024.

Zdroje článku:
  • Press kit TV Nova,
  • Autorský text