Adoptovaný chlapec z Přátel, brokolicový kluk z Will a Grace či špion ze Spy Kids. Co dnes dělá tato dětská hvězda
Foto: www.shutterstock.com

Adoptovaný chlapec z Přátel, brokolicový kluk z Will a Grace či špion ze Spy Kids. Co dnes dělá tato dětská hvězda

Adoptovaný chlapec z Přátel, brokolicový kluk z Will a Grace či špion ze Spy Kids. Co dnes dělá tato dětská hvězda Další fotografie v galerii >
Foto: www.shutterstock.com

Svou kariéru zahájil už jako malý kluk. Pamatovat si ho tak můžete hlavně jako roztomilého chlapečka z dobrodružného filmu Spy Kids. Co dělá bývalá dětská hvězda Daryl Sabara dnes?


Úspěch se Spy Kids

Daryl Sabara se narodil v kalifornském městě Torrance, kde také vystudoval střední školu. Po své matce má ruský a židovský původ, ze strany otce pak v jeho rodokmenu najdeme i polské předky.

Čtěte také: Poznali byste ho? Takhle dnes vypadá prcek Ben z Přátel a přiznává, do koho ze seriálu byl bláznivě zamilovaný

Svou uměleckou kariéru zahájil vystupováním se souborem South Bay Ballet. Filmovou kariéru započal v 90. letech, kdy účinkoval v seriálech Will a Grace, sitcomu Murphy Brown nebo Life's Work, kde se potkal se svou pozdější kolegyní z filmu Spy Kids Alexou Vega.

Fanoušci seriálu Přátelé si ho také pamatují z menší role chlapce Owena, kterému v jedné z epizod Chandler omylem prozradil, že je hoch adoptovaný.

Čtěte také: Jak dnes vypadá roztomilá Emma z Přátel? Dcera Rosse a Rachel už pěkně vyrostla (nebo vyrostly)

Proslavil se hlavně jako Juni Cortez ve filmu Spy Kids. Na úspěšný film z roku 2001 navázalo i několik pokračování, v nichž se sympatický herec objevil. A zdálo se, že mu filmová série otevřela cestu k velmi úspěšné kariéře. Úspěch už se mu však zopakovat nepodařilo.

Z dětské hvězdy mladým mužem

Ačkoli se mladý herec objevil v řadě filmů a seriálů, chybí mezi nimi výraznější počin. Jeho jméno tak můžete najít v titulcích seriálu Dr. House nebo Myšlenky zločince. Zahrál si mimo jiné v divácky nepříliš vřele přijaté komedii Držte krok se Steinovými.

Čtěte také: Ošklivý naháč ze seriálu Přátelé odtajněn. Tvůrci chtěli udržet tajemství

Svůj hlas propůjčil také hlavního hrdinu v animovaném snímku Polární expres. Zajímavostí je, že na této postavě se podíleli celkem tři herci. Josh Hutcherson se zasloužil o snímání pohybu a Tom Hanks postavu dále nadaboval v „dospělé“ verzi. Slyšet jste ho mohli také v americkém animovaném sci-fi Dokonalý Spiderman.

Čtěte také: Přátelé: největší seriálové záhady, které doprovázejí legendární šestici

I když se mu v kariéře moc nedaří, v osobním životě může být Daryl Sabara spokojený. V Hollywoodu po něm slyšet hlavně v souvislosti se zpěvačkou Meghan Trainor, kterou si po dvouletém vztahu vzal v roce 2018. Ta nedávno oznámila, že se pár brzy dočká prvního společného potomka.

Podívejte se do naší galerie, jak Daryl vyrostl!

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy