Jak dnes vypadá roztomilá Emma z Přátel? Dcera Rosse a Rachel už pěkně vyrostla (nebo vyrostly)
Foto: www.shutterstock.com

Jak dnes vypadá roztomilá Emma z Přátel? Dcera Rosse a Rachel už pěkně vyrostla (nebo vyrostly)

Jak dnes vypadá roztomilá Emma z Přátel? Dcera Rosse a Rachel už pěkně vyrostla (nebo vyrostly) Další fotografie v galerii >
Foto: www.shutterstock.com
Ve skutečnosti byly totiž představitelky Emmy dvě. Seznamte se s Noelle a Cali Sheldon, dvojčaty, kterým chodil strýc Joey krást plyšáka Hajánka a ujídat dětské přesnídávky.

Děti během natáčení

O podmínkách natáčení dětských rolí se moc nepíše. Americké zákony jsou k právům dětí velice důsledné a dovolují filmovým a televizním štábům zapojit malé děti do natáčení jen na velice málo hodin týdně, proto štáby hledají pro obsazování takových rolí dvojčata a nejinak tomu bylo i v seriálu Přátelé.

Umělecká dráha dívek pokračuje i dnes, ale rodiče důsledně dbají na to, aby děvčata žila obyčejný život a nepochytila žádné hvězdné manýry.

Obě navštěvují běžné školy a občas si odskočí na nějaký konkurz. To jim vynáší drobnější role.

Noelle v současnosti

V jednom zábavném pořadu z roku 2015 Noelle uvedla, že samozřejmě měly se sestrou povědomí, že hrály v nějakém seriálu jako batolata, ale teprve asi v deseti letech pochopila, jak velkým fenoménem tento seriál je. Teprve ve třinácti letech dostaly holky oficiální povolení od rodičů, že můžou seriál sledovat.

Povedený vtip

V desáté sérii ve čtvrté epizodě (to je díl, kdy má Emma svou první narozeninovou oslavu a narozeninový dort) teta Monica a strýc Chandler nahrávají na kameru vzkaz pro Emmu k jejímu prvnímu výročí. Byla tam zpráva ve stylu: „Ahoj Emmo, je rok 2020, pořád tak ráda spíš?….“ Tuto zprávu měl kameraman a otec Emmy dívce přehrát za 17 let.

Noelle je malý vtipálek, a tak seriálové tetě a strýci na vzkaz odpověděla prostřednictvím svého profilu na Instagramu. Zveřejnila tam fotomontáž fotografie se vzkazem pro Monicu a Chandlera s přáním šťastného roku 2020.

Povedený vzkaz obletěl celý svět a jen znovu přináší důkaz o naprosto neskutečné nestárnoucí popularitě seriálu, který stále ovlivňuje několik generací nejen mladých lidí po celém světě.

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy