Slavné české osobnosti, které v nedávné době prodělaly koronavirus
Foto: www.shutterstock.com

Slavné české osobnosti, které v nedávné době prodělaly koronavirus

Slavné české osobnosti, které v nedávné době prodělaly koronavirus Další fotografie v galerii >
Foto: www.shutterstock.com
Ani slavným osobnostem se nákaza čínským virem nevyhýbá. Zde je přehled známých tváří ze showbusinessu, které v poslední době prodělaly nákazu.

Lucie Bílá

Nákazu koronavirem v uplynulých týdnech potvrdila i Lucie Bílá. Její příznaky byly podobné chřipce a brzy opět byla zpět v pracovním tempu a nasazení. Nyní pomocí svých sociálních sítí opět rozdává úsměvy, a kromě radosti, kterou lidem dělá svými písněmi, dál pokračuje i ve vlastnoruční výrobě charitativních šperků. Na jaře přitom jako bývalá švadlena ve velkém šila roušky.

Hana Zagorová a Štefan Margita

Slavný pěvecký pár nyní připravil pro své fanoušky novou desku, ve které si poprvé zazpívali společně. Místo šňůry koncertů se však uskuteční zřejmě pouze plánovaný velký koncert v Praze, a to na jaře příštího roku. Štefan měl průběh nemoci vcelku mírný, jeho manželka ale byla po nějakou dobu nucena vyhledat lékařskou péči a s virem zdárně bojovala v nemocnici.

Antonín Panenka

Slavný fotbalový internacionál byl jedním z dalších, kterému se potíže spojené s covidem nevyhnuly. Jedenasedmdesátiletý bývalý profesionální fotbalista je už nyní v domácím prostředí a těší se z toho, že je mu lépe.

Karlos Vémola a Lela Ceterová

Slavný zápasník a matka jeho dcery, playmate Lela Ceterová prodělali koronavirus na konci léta. Nákaza se bohužel nevyhnula ani jejich společné několikaměsíční dcerce Lili. Dnes jsou již oba v pořádku a Karlos pokračuje v případě na zápasy, zatímco Lela se stará o dceru. Dnes již netvoří pár.

Petr Čtvrtníček

Ani známý český bavič nemůže říci, že by se u něj nákaza nijak neprojevila. Bohužel musel být nějakou dobu hospitalizován. Dle svých slov se nejednalo o nejpříjemnější období, které v životě zažil. Na druhou stranu se ale vyloženě v ohrožení života necítil.

Každý měl průběh nemoci jiný. Nezbývá než doufat, že se nyní budou moci spolehnout na imunitu vůči nákaze.

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy