Poznali byste ho? Takhle dnes vypadá prcek Ben z Přátel a přiznává, do koho ze seriálu byl bláznivě zamilovaný
Foto: www.shutterstock.com

Poznali byste ho? Takhle dnes vypadá prcek Ben z Přátel a přiznává, do koho ze seriálu byl bláznivě zamilovaný

Vzpomínáte si na rošťáka Bena, kterého Rachel z Přátel naučila pár osvědčených triků, jimiž dokázal vytočit svého otce Rosse? Kluk už pořádně vyrostl a pokud se mu podaří dostat nějakou výraznou roli, stane se možná idolem další generace filmových fanynek.

Poznali byste ho? Takhle dnes vypadá prcek Ben z Přátel a přiznává, do koho ze seriálu byl bláznivě zamilovaný Další fotografie v galerii >

Hercovo dětství

Pohledný kluk má za sebou už desítky rolí, za jejichž ztvárnění vděčí své babičce, která učila herectví a hrála. Cole a jeho bratr Dylan se narodili 4. 8. 1992 v Toskánsku, kde jejich američtí rodiče vyučovali ve škole. Krátce po narození se celá rodina vrátila domů do Kalifornie.

Rozjezd kariéry

Babička chlapců nelenila a začala pracovat na jejich herecké kariéře. Už v osmi měsících chlapci hráli v reklamě na toaletní papír. Byli si hodně podobní, a to jim dávalo dobrou šanci se v herectví uplatnit. Už v roce 1993 si kluci střihli roli v televizním seriálu Grace v jednom kole. Natáčení se účastnili celých 5 let a nutno dodat, že hráli jednu roli a střídali se v ní, stejně jako roli mimina Emmy v Přátelích hrála dvě děvčata – dvojčata.

V roce 2000 až 2002 si Cole, tentokrát bez bratra, zahrál Bena v nezapomenutelném seriálu Přátelé. Jak ze zákulisí proniklo, poslední rok se mu natáčelo těžce, protože byl bezmezně zamilovaný do Jennifer Aniston a celý štáb se jeho vzplanutím bavil.

Slávu v Americe mu vynesl seriál Sladký život Zacka a Codyho (2005-2008), kde hráli spolu s bratrem neposedná dvojčata, žijící v hotelu se svou matkou, která tam účinkovala jako zpěvačka. Na úspěch seriálu navazuje jeho volné pokračování Sladký život na palubě (2008-20011). Dvojčata v něm žijí na palubě výletní lodi, která dělá okružní plavbu kolem světa. Oba seriály chlapcům vynesly prestižní ceny a díky nim si mohli bratři zahrát další menší či větší seriálové role.

Studium a film

Cole vystudoval spolu s bratrem na vysoké škole obor design videoher, udělal si ještě univerzitní kurzy focení a je autorem populárního webu, který se focení věnuje.

O svoji první filmovou roli se Cole zase dělil se svým bratrem. Bylo to v roce 1999, kde si ve snímku Velký táta zahrál s Adamem Sandlerem. Ve stejném roce se oba kluci ukázali ve filmu Astronautova žena s Johnny Deppem. Další filmové příležitosti na sebe nenechaly dlouho čekat a filmů, kde si Cole nebo obě dvojčata zahrála, jsou už desítky.

Nezbývá než oběma chlapcům k blížícím se narozeninám popřát konečně přelomové role, které by jim vynesly pár Oskarů.

DOPORUČUJEME

Novinky