Herci, kteří odešli z roztočených filmových projektů. Kdo měl původně hrát Christiana Greye nebo Freddieho?
Foto: www.shutterstock.com

Herci, kteří odešli z roztočených filmových projektů. Kdo měl původně hrát Christiana Greye nebo Freddieho?

Herci, kteří odešli z roztočených filmových projektů. Kdo měl původně hrát Christiana Greye nebo Freddieho? Další fotografie v galerii >
Foto: www.shutterstock.com

Většinou jde ve filmovém průmyslu vše podle plánu – a když se herec upíše nějakému projektu, také jej dokončí. Tyto 3 případy ale skončily úplně jinak. A co myslíte? Dopadlo to nakonec dobře?


Padesát odstínů s jiným hercem?

Víte o tom, že roli Christiana Greye původně dostal úplně jiný herec? Byl jím Charlie Hunnam. Rodák z anglického Newcastlu se zapsal do srdcí diváků například filmem z roku 2017 Král Artuš: Legenda o meči nebo snímkem Návrat do Cold Mountain. Později dostal nabídku zahrát si ve filmové verzi slavného románu 50 odstínů šedi, se kterou souhlasil. V té době se ale jeho blízký přítel Guillermo Del Toro zmínil o svém snímku Purpurový vrch a Charlieho pro něj získal. Roli Greye tedy ztvárnil Jamie Dornan.

Čtěte také: 50 odstínů šedi: Jak probíhalo natáčení erotických scén a jaká ocenění si herci vysloužili

Borat jako Freddie Mercury?

Když se tvořil snímek Bohemian Rhapsody, měli jeho tvůrci spoustu práce. Do role hlavní postavy se přihlásil i Sacha Baron Cohen. Měl ale poněkud jinou představu o filmu a přál si, aby se netabuizovala zpěvákova sexuální minulost. Naopak členové kapely Queen Brian May a Roger Taylor – měli v úmyslu vytvořit konzervativní portrét zpěváka i kapely. Borat se s nimi neshodnul a musel z kola ven. Mimo jiné prohlásil, že hudebníci měli v úmyslu Freddieho smrt zařadit již do poloviny filmu. To se naštěstí ve finální verzi nestalo.

Čtěte také: Bohemian Rhapsody (2018): Rami Malek roli Freddieho trénoval celý rok

Rodina Aaliyah si to nepřála

V roce 2014 začal vznikat snímek Aaliyah: The Princess of R&B, která přišla při pádu letadla o život v pouhých dvaadvaceti letech. Do životopisného snímku byla nejprve obsazena talentovaná Zendaya. Nakonec se ale dozvěděla, že pozůstalá rodina si vznik snímku nepřeje, a proto od něj dala ruce pryč. Nepřišlo jí to etické. Film se natočil a hlavní roli si v něm zahrála Alexandra Shipp.

Nebýt uvedených okolností, možná bychom dnes ve filmech viděli úplně jiné hlavní tváře.

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy