Dnes v Ulici: Iva se hroutí a Michal se Žofkou posouvají svůj vztah na vyšší level

Dnes v Ulici: Iva se hroutí a Michal se Žofkou posouvají svůj vztah na vyšší level
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Jezdit autem už Iva nejspíš nikdy nebude. Pouhý pohled na něj ji děsí. Snaha to překonat nakonec končí zhroucením. To Michal už se vůbec nehroutí. Přijímačky má za sebou a oslavil je tím nejlepším možným způsobem - v posteli se Žofkou.

Jízda autem v Ivě vyvolává panické ataky

Auto od Klímů je zpátky a pouhý pohled na něj v Ivě vyvolává děsivé myšlenky. Vrací ji zpět k oné události, kdy v podzemních garážích srazila mladého kluka. O tomhle se jí bude zdát ještě dlouho. Doporučení už nikdy nesedat za volant dostala i od Kaštana. Řidičák tak může rovnou zahodit. Ještě štěstí, že má Vítek pochopení a na nákup zajede sám. Jitka Ivu uklidňuje, že nic není tak zlé, jak to teď vidí. Doporučuje s řízením začít okamžitě, aby se nezacyklila ve svém strachu. Něco na tom bude. Jenže jak má Iva začít, když má pocit, že na ni při řízení všichni koukají? Za volantem si připadá jako slon v porcelánu. Má vůbec cenu tohle lámat přes kolena?

Iva se hroutí u sebe v salonu

Zdá se to být jednoduché. Prostě sednout a auto alespoň popotáhnout o kousíček dále. Jenže pak se vedle auta objeví chlap a má řeči a Iva je přesvědčená, že opět málem někoho přejela. Auto i s kabelkou a klíčky nechává uprostřed ulice a utíká se zhroutit do svého salonu. Na auto narazí Kaštan, kterému se celá situace nezdá. Společně s Michalem pak Ivu vypátrají a poskytnout jí náležitou podporu. Té se dočká i doma. Nikdo netušil, že bude mít Iva s řízením až takový problém.

Žofka svede Michala

Ačkoliv už o svém „poprvé” Žofka s Michalem přemýšleli, doteď to moc nedopadlo. Nebyla pro to ta správná příležitost. Oba tak uznali, že ještě chvíli počkají. Pak ale Nela Žofce doporučila, že má sex určitě zkusit. Stojí to za to. Napoprvé to nemusí být úplně podle představ, ale s každým dalším pokusem je to lepší a lepší. Možná, že právě na toto doporučení Žofka čekala. S kým jiným by do tohoto měla jít, když ne s Michalem, kterého miluje? Nela se s Žofkou schází stále častěji. Je otázkou spíše na scénáristy, jestli i jí poskytnou větší prostor.

Romantika se vyvede

Je to nejspíš tím, že se Bára odstěhovala. Najednou se Žofce a Michalovi naskytne dokonalý prostor na intimní experimentování. Iva má pochůzky, Vítek je v práci až do večera. Proč to tedy nezkusit? Jakoby čas, který si dali navíc, pomohl. Je to dokonalá romantika, kterou nikdo nepřeruší. Odteď budou jejich schůzky o to příjemnější. Ne každý má štěstí na takovou první lásku. Žofka k Michalovi zkrátka sedí a stojí za to si na ni počkat. Jejich vztah prověřila řada důležitých situací. Zpočátku se Žofka jevila trošku namyšleně, teď se ale ukazuje, že je to hodná holka.

Zdroj článku:
  • Autorský text