Dnes v Ulici: Vanda nehodlá utnout kontakt s Hanou a Blanka se znovu naváží do Tomáška

Dnes v Ulici: Vanda nehodlá utnout kontakt s Hanou a Blanka se znovu naváží do Tomáška
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Přece jen mohla Vanda zůstat v Rakousku. Luďkovi by doma zcela jistě chyběla, zato by však nečeřila klidné rodinné vody. Blanka by také mohla své dceři více věřit a na Tomáška přestat nasazovat.

Vanda chce mít za svou nejlepší kamarádku zrovna Hanu

Vanda o sobě neustále prohlašuje, jak moc se změnila. Nejspíš na důkaz toho se na Hanu přilepila jako klíště. Proč si musí dělat nejlepší kamarádku zrovna z Hany? Její blízkost Evženovi nebude po chuti. A Blanka místo, aby jí to zatrhla a alespoň trošku stála při Evženovi, jí v tom ještě podporuje. Prý se může stýkat s kýmkoliv chce. Jasně. Klidně Haně může vynášet velmi citlivé informace o Evženovi. Jeho dohoda s Hanou, že už ji nikdy neuvidí, tak vyšla vniveč. A navezla ho do ní Blanka. Blanka je vůbec sobec. Zatímco Evženovi by anonymní alkoholiky nejraději úplně zatrhla, ačkoliv mu dávají smysl a velmi mu pomáhají, Vandě ponechává volnou ruku. Potom se diváci nemohou divit tomu, že Vanda, která dostala posvěcení, způsobí v rodině další drama. Možná tím odvede pozornost od svého utrácení, na které jí mimochodem choutky ještě nepřešly.

Miminko a utrácení nejdou dohromady

Luděk ve své ženě vidí svou budoucnost. Odpustil jí všechny její škraloupy a ona by mu teď na oplátku měla dát dítě. I přes to, že je Vandě už přes čtyřicet, se o to pokusí. Vanda na to nemá úplně jasný názor, ale udělá vše, co si Luděk přeje. On jí zase splní vše, co jí na očích vidí. Tedy téměř vše. Lodičky za čtyři a půl tisíce korun jí nedopřál. Ne proto, že by na ně neměl, ale proto, že si jednoduše nemyslí, že je Vanda potřebuje. Je ale vidět, že Vanda stále neudrží korunu.

Blanka má znovu rýpavou náladu

V poslední době není Blanka ve své kůži a neustále mluví svým nejbližším do života. Po Evženovi na řadu přichází Kristýna. Ta si opět nevybrala kluka podle představy svých rodičů. Ti na Tomáškovi nenechávají nit suchou. Blanka dokonce nerada vidí, že u něj Kristýna přespává. Jako by měl snad méně častý kontakt s ním Kristýnu spasit. Vždyť zná svou dceru dobře. Proto by si měla nevyžádané rady a starosti nechat pro sebe a Kristýnu tím nezatěžovat. Úplně stačí, že její nový vztah teď bude řešit i její táta, kterému to vyslepičila Vanda.

Ani Luděk není z Tomáška dvakrát nadšený

Stejně jako Denis, tak i Tomášek je u Luďka na černé listině. U Julie sice provedl skvělou práci, ale ta zmizela a už o ní není slyšet. Svým článkem o Blance a Evženovi však propadl v nemilost a jen tak něčím to neodčiní. Alespoň Luděk v mezičase trochu zkrotnul. Vidina malého nemluvněte ve Vandině náruči společně s jejími přímluvami za Kristýnu by ho mohla uklidnit ještě více.

Zdroj článku:
  • Autorský text