Streamovací služby jsou na vzestupu a zájemců přibývá. Jaké projekty dle diváků stojí za pozornost

Streamovací služby jsou na vzestupu a zájemců přibývá. Jaké projekty dle diváků stojí za pozornost
Streamovací služby jsou na vzestupu a zájemců přibývá. Jaké projekty dle diváků stojí za pozornost Další fotografie v galerii >
Foto: Ivan Marc / Shutterstock.com
Rok 2020 je pro většinu lidí rokem, který je naprosto jiný než všechny ostatní, které zažili. Do historie se také zapíše jako rok, kdy se nedařilo podnikání. To ovšem neplatí o streamovacích platformách, které nám do našich domovů přináší v této zvláštní době hlavně filmy a seriály.

Zájem nových zákazníků o nabízené služby už byl nadprůměrný na jaře a s podzimem se ještě navýšil. Nikdo neví, kdy se naše životy vrátí k normálu, a tak je jasné, že volný čas, který lidem vznikl, teď tráví ve svých domovech.

Pro filmové diváky přichází žně, protože ve streamovacích službách se objevují i snímky, které byly určeny do kin a o poutavou podívanou není nouze. S přibývajícími zákazníky samozřejmě společnosti investují více do svých produktů, a to se odráží například i v kvalitě seriálů.

Pojďme se podívat na 20 nejúspěšnějších světových filmových projektů, které si v roce 2020 diváci prostřednictvím filmových kanálů mohli v pohodlí domova shlédnout. Jako zásadní faktor zde bylo sledování filmu během 7 dní ode dne vydání. Není překvapivé, že nejvíce projektů patří Netflixu, ale nejsou to ty nejsledovanější.

20. Americká nakládačka, HBO

19. Ztracené dívky, Netflix

18. Artemis Fowl, Disney+

17. Bad Hair, Hulu

16. Bratrstvo pěti, Netflix

15. Madca´s Farewell Play, Amazon Prime Video

14. Blast is King, Disney+

13. Enola Holmes, Netflix

12. Projekt Power, Netflix

11. Rebecca, Netflix

10. Dokud nás vražda nerozdělí, Netflix

  9. Čarodějnice, HBO Max

  8. Chicagský tribunál, Netflix

  7. Old Guard: Nesmrtelní, Netflix

  6. Mulan, Disney+

  5. Phineas and Ferb the Movie: Candace Against the Universe, Disney+

  4. Vyproštění, Netflix

  3. My Spy, Amazon Prime Video

Drsný pracovník CIA se ocitne odkázaný na milost a nemilost předčasně vyspělé 9leté dívky v rodině, kam byl přidělený pro plnění své mise.

  2. Borat 2, Amazon Prime Video

Film navazuje na komedii z roku 2006 zaměřenou na dobrodružství fiktivního kazašského televizního novináře Borata.

  1. Hamilton, Disney+

Skutečný život jednoho z předních amerických zakladatelů a prvního ministra financí Alexandra Hamiltona. Zachyceno živě na Broadwayi v divadle Richarda Rodgersa v původním obsazení.