Příští týden v Ulici: Márova maturita, Vandina závislost na hazardu a Ivino setkání se sraženým mladíkem

Příští týden v Ulici: Márova maturita, Vandina závislost na hazardu a Ivino setkání se sraženým mladíkem
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Ulice příští týden zabrnká divákům na nervy, když přinese další scény s trapně žárlivým Lumírem a hysterickou Ivou. Tu si vyhledá zraněný mladík, jehož srazila autem. Ani Magdu nečekají radostné chvíle, tentokrát ne zásluhou Soni, ale spíše nevděčného Matěje. Zapláčeme i nad nepoučitelnou Vandou.

Magdu zklame její oblíbený student

Příští týden by se mohla překvapivě potvrdit Sonina slova o tom, že Magda má k některým studentům příliš blízko, což se jí nemusí vyplatit. Přinejmenším slepě spoléhá na jejich ochotu dodržovat stanovená pravidla. Věří, že když se s někým na něčem dohodne, tak to zkrátka platí. V tomhle směru ji ale zklame student, od něhož by to zrovna nečekalaMatěj Dvořák. Dokonce se zachová poněkud nespravedlivě, nechá ji ve štychu a nakonec jí vyčte něco, co bude hodně za hranou. Jak si Magda poradí s nečekanou zradou?

Proč Magdu tolik zklame Matěj?
Proč Magdu tolik zklame Matěj? | Zdroj: TV Nova

Nervózní Kryštof zamíří ke zkouškám

Kryštof se už nějakou dobu připravuje na maturitu, ačkoli mu studium ztěžuje domácnost, práce i vlastní pochybnosti. Není tedy divu, že bude před prvními zkouškami velmi nervózní. Do školy půjde s pocitem, že má v hlavě úplné prázdno, a žaludek se mu bude svírat v křečích. Naštěstí v tom nebude sám. Nejlepší kamarád a adoptovaný bratr Tony ho doprovodí až na osudnou chodbu, kde s ním dokonce počká, až si Máru zavolají zkoušející. Bude ale Tonyho opora něco platná? Pomůže Kryštofovi k lepšímu soustředění a úspěchu?

Historie se opakuje, Vandu zase vábí hazard

Vzít nemocnou Hanu zrovna do kasina, jen aby si užila trochu adrenalinu, nebyl od Vandy nejlepší nápad, to bylo divákům jasné od první chvíle. Hned se na ni také sesypala ostrá kritika za to, jak je nepoučitelná a hloupá, přestože sama si nezahrála a jen zpovzdálí sledovala úspěšnou kamarádku. Právě to by se ovšem mohlo příští týden změnit. Vanda možná skutečně potvrdí špatné mínění, jaké o ní teď všichni máme. Znovu ji zasvrbí prsty, znovu ji zláká vzrušení ze hry, znovu zatouží být královnou… Podlehne nakonec, anebo se jí dostane včasného varování?

Vilda začne okupovat Lumírovo území

Navzdory přátelskému posezení u piva se paličatý Lumír nadále drží svých klamných dojmů o Vildovi. Nebo by snad mohl mít pravdu? Skutečně jde starému pánovi jenom o matčiny peníze, jak si Nykl od začátku namlouvá? Hrozná představa, ale ještě horší je ta, že by spolu Vilda a máma mohli mít sex. Při čem konkrétně je Lumča nachytá, jak zareaguje a jakých humorných situací se díky tomu dočkají diváci?

Iva tváří v tvář zraněnému mladíkovi

Zraněný mladík, kterého Iva před necelými dvěma měsíci srazila autem ve snaze chránit sebe a svou dceru Báru, si teď paní Klímovou sám tajně vyhledá, a to i přesto, že jejich případ řeší právníci. Co všechno bude najednou ve hře a jak Iva zareaguje na setkání s někým, koho už asi nechtěla nikdy v životě vidět? Podaří se jí zachovat chladnou hlavu, anebo se složí tak, jak si nejspíš většina diváků myslí?

Zdroj článku:
  • Presskit Nova