Stranger Things: TV seriál pozastaven, štáb se bojí o své příjmy
90%
Foto: www.shutterstock.com

Stranger Things: TV seriál pozastaven, štáb se bojí o své příjmy

Stranger Things: TV seriál pozastaven, štáb se bojí o své příjmy Další fotografie v galerii >
Foto: www.shutterstock.com

Televizní seriál s filmovými kvalitami, tak je nazývána mysteriózní série Stranger Things, který měl letos pokračovat čtvrtou sérií. Natáčení ale bylo pozastaveno kvůli pandemii nového koronaviru a nikdo zatím netuší, kdy se diváci nových dílů dočkají.


"Jedná se o masivní přerušení výroby," uvedl ředitel obsahu Netflixu Ted Sarandos. "Každý v našem průmyslu zavírá, v historii jde o zcela bezprecedentní událost. Máme hodně lidí, kteří se najednou ocitli bez práce."

Ačkoli Stranger Things běží v televizi, a nepotřebuje tedy filmové publikum v kinech, televizní společnost se bojí o zdraví svých pracovníků a raději je posílá domů. Členové štábu se podle Sarandose ihned začali strachovat o své platy. Ačkoli v USA není zavedenou praxí, že by štáb dostal zaplaceno i v době přerušení natáčení, Netflix se rozhodl svým pracovníkům proplatit aspoň dva týdny, kdy budou sedět doma.

"Nikdo z týmu není nemocný, nikdo nevykazuje symptomy, ale věříme, že činíme správnou věc, když natáčení přerušíme," uvedl režisér Shawn Levy.

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy