Čeká Slunečnou stejný osud jako Ordinaci v růžové zahradě?

Čeká Slunečnou stejný osud jako Ordinaci v růžové zahradě?
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Slunečná by měla nadobro zmizet z televizních obrazovek po odvysílání posledního 164. dílu v listopadu letošního roku. Vše skončí velkolepým happy endem, na který vlastně diváci netrpělivě čekají po celou dobu vysílání seriálu. Ale co bude dál?

Stejný scénář se před časem odehrával s Ordinací v růžové zahradě 2.

Nejprve vedení televize Nova ohlásilo úplný konec seriálu, ale z úst samotných herců už v té době prosakovaly informace, že Ordinace možná pokračovat bude. Po dalších dílech volali i zklamaní a smutní diváci. To už měla Nova připravený těžký kalibr v podobě zbrusu nových dílů, které přesunula na svou placenou platformu Voyo. Proč by se tedy i televize Prima nevydala stejným směrem? Však i ona má své internetové místo, kde nabízí nepřeberné množství filmů i seriálů, mezi něž patří samozřejmě i Slunečná

Čtěte také: Kdo stojí za popularitou hvězd ze seriálů Slunečná, Ulice a dalších?

Možná by byla škoda hodit Slunečnou jen tak přes palubu. Vždyť je to jeden z mála seriálů, možná i jediný, který ve sledovanosti házel do kapsy i právě zmíněnou Ordinaci v růžové zahradě 2, když se ještě vysílala na televizních obrazovkách.  

Zatím se jak ředitelka obsahu televize Prima Lenka Hornová, tak hrdinové tohoto seriálového miláčka tváří a prohlašují, že se Slunečnou bude brzy definitivní konec. Herci a herečky se spolu dokonce loučí na jejich Instagramech. Třeba Tereza Brodská již kapitolu Slunečné uzavírá v duchu a kruhu vytvořených přátel. 

Čtěte také: Zbrusu nové díly Slunečné plné napětí a lásky se blíží: Již za pár dnů uvidíte Evu Burešovou a Marka Lamboru znovu v objetí. Nebo tomu bude v nových dílech jinak?

Ať už to se seriálem dopadne jakkoliv, Prima udělá vše proto, aby své diváky neztratila, a protože Slunečnou dělají Slunečnou hlavně její hvězdy, přesune vedení Primy tu nejvýraznější z nich jako hlavní postavu do nového seriálu, jehož ústředním tématem by měla být, podle deníku Aha, zoologická zahrada jako místo děje a Eva Burešová jako chůva dětí jednoho z ošetřovatelů zvířat. To obdivovatelky Marka Lambory si musejí nechat zajít chuť. Ten se v novém seriálu po boku své Týnky Popelkové ze Slunečné již neobjeví. 

Čtěte také: Roman Tomeš ze Slunečné: Láká přátele na své buchty. Ozývají se mu ale spíše ženy s úplně jiným záměrem

Zdroj:

  • autorský text