Kdo stojí za popularitou hvězd ze seriálů Slunečná, Ulice a dalších?

Kdo stojí za popularitou hvězd ze seriálů Slunečná, Ulice a dalších?
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Svým klientům, ať už se jedná o produkci seriálu či filmu nebo reklamy, umí nabídnout herce či komparzisty na míru. Svým svěřencům naopak dopřává přátelský a osobní přístup, ovšem se zachováním profesionálních služeb castingové společnosti. Kdo se pod jejími křídly dostává k příležitostem, které ho dělají slavným?

Castingová režisérka Gabriela Dorantová

To je ona dáma, která disponuje portfoliem neuvěřitelných 16 000 hereckých tváří. I tak přesně ví, koho vám jako klientovi vybrat. Každý herec je jiný a každý má naopak svá specifika. Zároveň dává šanci každému, kdo má talent nehledě na to, zda má nebo nemá ideální míry nebo božskou tvář. 

Takovou šanci a příležitost na popularitu, úspěch a další pracovní nabídky nabízí Gabriela Dorantová a její tým například Markovi Lamborovi, hvězdě seriálu Slunečná. A náležitě si ho hýčkají jako v bavlnce. Považují ho za velice talentovaného herce, který ale naopak umí projevit i skromnost. S Gabrielou Dorantovou má i blízký přátelský vztah, jejich spolupráce tedy není založena jen na pracovní bázi. 

Další hvězda, o kterou se v castingové agentuře starají, je herečka známá televizním divákům nyní především ze seriálu Ulice, Malvína Pachlová.

Malvína jistě nepatří k herečkám, které by nedisponovaly krásnou tváří a úchvatnou postavou, nicméně s profesionály v zádech a jejich odborným komplexním servisem, dokáže získat neskutečné herecké příležitosti. 

 

Malvínou Pachlovou slavné tváře agentury rozhodně nekončí. V jejich péči je i Patricie Pagáčová, Jaromír Nosek, Barbora Šťastná Petrová, Pavla Dostálová a další. 

Jako castingová režisérka má Gabriela Dorantová na svědomí obsazení herců do tak úspěšných filmů jako jsou třeba Bábovky z roku 2020 nebo Ostravak Ostravski z roku 2016. 

Co se seriálů týče, za herecké osazenstvo jí vděčí velmi úspěšná Policie Modrava, oblíbený Modrý kód, nebo fantastický Polda 2 s Davidem Matáskem v hlavní roli. 

Zdroj

  • Autorský text