Z Davida Gránského udělali v ZOO fackovacího panáka

Z Davida Gránského udělali v ZOO fackovacího panáka
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Albert Polák si svými nekalými praktikami a ustavičným intrikováním už mnohokrát vykoledoval zaslouženou facku. Jeho představitel David Gránský teď při natáčení ZOO prožil pár krušných dnů, kdy se stal vyloženým otloukánkem. Pokaždé ale odcházel domů s vtipnými příhodami a úsměvem na rtech.

Hádky Alberta a Lubora vyvrcholily rvačkou

Albert se neštítí ničeho. Podraz je jeho druhým jménem, tudíž se nelze divit, že se mu to všechno občas vrací i s pořádnými úroky. Jeho někdejší vzor a souputník Lubor Brázda (Pavel Nečas) mu rozhodně nic nedaruje, a přitom kdysi bývali jedna ruka.

Potom však Albert zradil a s pomocí starosty Bavora dovedně obsadil Luborovo teplé místečko, a tak vzalo jejich přátelství za své. Od té doby dělá Lubor, co může, aby Alberta zesměšnil v očích celé zoo a co nejvíce mu zkomplikoval práci na nové pozici. Daří se mu to věru skvěle, ačkoli jeho povedené kanadské žertíky někdy vedou dokonce ke rvačkám. Tuhle oběma ruply nervy a strhla se epická bitka přímo v kanceláři!

Albert se poslední dobou pere pořád

„Požadavek byl, že rvačka s Pavlem měla skončit na zemi. Začínalo to tím, že jsem ho hodil na matraci, která byla připravena na podlaze. To jsem splnil a měli jsme se prát, tahat, trhat si sako… Když jsme to jeli asi potřetí, tak režisér řekl Pavlovi, zda si uvědomuje, že by měl vyhrávat. To mě trošku potěšilo a musel jsem se upozadit, protože já to nevěděl. Myslel jsem si, že se máme tahat, a celou dobu to vypadalo, že mám navrch, což jsem neměl mít. Musel jsem trochu potlačit svou sílu,“ popsal scénu David Gránský, jenž tedy při dalších pokusech ubral.

„Bylo vyčerpávající jet takovou bitku čtyřikrát za sebou. Je to tak, že když máte dostat facku, tak je to pořád herectví – a myslím si, že ani já, ani Pavel nejsme atomoví herci. Ti neznají míru a trochu zapomínají, že existuje nějaké herectví, a jdou do těch věcí naplno. Když do mě Pavel trochu šťouchne, já už ten let a pád dohraju. Pokud se dávají facky, tak já si rád nechám dát pravou, pokud to jde. Vzpomínám si, že se to natáčení sešlo tak, že jsem několik rvaček točil v jednom období.“

Dával jsem ránu Láďovi Hamplovi, který utíkal ze ZOO. Následně mě zmlátil nějaký kolega Šimona Biliny. Další byla bitka s Pavlem Nečasem a facka od Romana Zacha. Vše se točilo během dvou týdnů. Říkal jsem si, co se děje? Proč se Albert neustále pere?

Při další rvačce je od sebe musel odtrhnout Roman Pekař (Roman Zach). Zdroj: FTV Prima

Roman Zach se ohnal po Davidovi, ale odnesl to gauč

V poslední době si tedy David Gránský nemůže stěžovat, že by neměl dostatek příležitostí k vybití energie. Při jedné z nich to fatálně odskákal i gauč.

„V dalším díle, kde se s Pavlem opět do sebe pustíme, nás od sebe odtrhuje Roman Zach. Ten, aby Alberta uklidnil, dá mu facku. Naštěstí se Roman jen napřáhl a já opisoval tu trajektorii a padal do gauče, který jsem následně rozbil. Od Romana a jeho ruky by mi uletěla hlava, to jsem neriskoval. Jak jsem padal na gauč, ulomila se mu noha, rozbil se a spadl jsem z něj. Když se to točilo podruhé, už ho museli rekvizitáři podepírat a já padal opatrněji,“ přiznal herec, který byl navíc nucen pohlavkovat Pavla Nečase. „Na přání pana režiséra jsem musel Pavlovi dát opravdový pohlavek. Myslel jsem, že to bude jen jako a ten zvuk – plesknutí – se dodá, ale omyl. Opakovalo se to několikrát, ale nebojte, byl jsem mírný.“

Paní ředitelka se radši nedívá. Zdroj: FTV Prima
Zdroj článku:
  • Tisková zpráva FTV Prima