Policie Modrava: Seriálu se ze začátku vůbec nedařilo
50%
Foto: Petr Bonek / Shutterstock.com

Policie Modrava: Seriálu se ze začátku vůbec nedařilo

Policie Modrava: Seriálu se ze začátku vůbec nedařilo Další fotografie v galerii >
Foto: Petr Bonek / Shutterstock.com
Tento český kriminální seriál měl zpočátku finanční problémy a nevědělo se, zda se v natáčení u první řady, bude pokračovat. Dnes čeští diváci trhají rekordy ve sledovanosti. Čím to je?

Bude se natáčet čtvrtá řada seriálu

Tento seriál je v současné době vysílán na TV Nova. V roce 2011 přišel na obrazovky v podobě úvodního filmu, poté ale byl seriál přerušen kvůli nedostatku financí. V roce 2012 se vysílání obnovilo. První řadu jsme mohli sledovat od 1. března 2015. V hlavních rolích se v seriálu objevili:

  • Soňa Norisová,
  • Filip Tomsa,
  • Jaroslava Stránská,
  • a další.

Abychom nezapomněli na tu nejdůležitější postavu, tak se v hlavní roli objevil také Jaroslav Satoranský, který se na Šumavu rád vrací a natáčení si na Klatovsku užíval již jako mladý, když zde natáčel Sázku na třináctku.

Na podzim 2017 pak byla v televizi uvedena druhá řada, která snad měla ještě větší úspěch než ta první. Diváci volali po dalším pokračování, a tak v roce 2018 se začala na Šumavě natáčet třetí řada. Vzhledem k úspěchu u diváků se bude pokračovat v natáčení čtvrté řady, a to příští rok v roce 2021.

Seriál se natáčel na mnoha zajímavých místech

Seriál se natáčí na mnoha místech Šumavy, která jsou pečlivě vybírána. I vám se může stát, pokud bydlíte na Šumavě, že si pro natáčení vyberou třeba vaši chalupu. Natáčelo se samozřejmě na Modravě, ale také v Sušici, Klatovech, nebo Kašperských horách.

Při posledním natáčení proběhl také v Klatovech výběr na komparz. Lidé se tak mohli přihlásit a zahrát si v seriálu. Přihlášených přišlo hodně, včetně rodin s dětmi. Nejčastěji si lidé chtěli zahrát mrtvého člověka.

Nyní mají čeští diváci seriál moc rádi a každý pátek v hlavním vysílacím čase sleduje, jak kapitán Vinická vyřeší další případ. Seriál se neobejde ani bez humorných scén.

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy