Seznamka (2016): Co všechno praskne na Langmajera?
35%
Foto: www.shutterstock.com

Seznamka (2016): Co všechno praskne na Langmajera?

Seznamka (2016): Co všechno praskne na Langmajera? Další fotografie v galerii >
Foto: www.shutterstock.com

Jak se pomstít chlapovi, který místo manželství vyznává naprosto jiné hodnoty? Jak funguje seznamka a jací exoti se v ní pohybují?


Léta randění pro nic

„Léta randění, blbnutí na seznamkách a je to pořád stejný. Kretén střídá kreténa,“ to jsou úvodní slova hlavní hrdinky filmu. Letušky, která se právě usadila v jedné z kaváren, aby čekala na své rande na inzerát. Přišel Lukáš Pavlásek a velmi rychle se svým chováním zařadí do dlouhého seznamu kreténů, které žena během svého života poznala.

Láska z internetu

Film vypráví příběh majitele jedné z internetových seznamek, kterého hraje Jiří Langmajer. Jak se ke svým klientům, a především klientkám chová? A co na to jeho manželka, kterou hraje i jeho skutečná žena, Adéla Gondíková? Bude se Langmajer snažit zachránit pověst seznamky tak, že se zklamaným dámám osobně omluví? Nebo se rozhodne využít svého šarmu a dokázat jim, že na světě nejsou pouze kreténi? Jak použije své sebevědomí a nulové svědomí?

Ohlasy diváků

Film je diváky oblíben proto, že je aktuální. Mnoho lidí jeho sdělení podepisuje v plném znění. Jsou unaveni věčným hledáním lásky a nalézáním stále toho stejného – partnerů naprosto nevhodných pro život.

Film Sezn@mka se částečně točil na Kanárských ostrovech. První verze scénáře, za kterým stojí Zita Marinovová, byla hotová za pouhých osm dní.

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy