Nový rodinný seriál ZOO startuje už 9. ledna 2022

Nový rodinný seriál ZOO startuje už 9. ledna 2022
Pro mladou herečku Michaelu Pecháčkovou (17) je to první velká herecká příležitost. Studentka Pražské konzervatoře má za sebou menší seriálové role v divácky oblíbených projektech, jako je Ordinace v růžové zahradě, Přístav nebo Modrý kód.

Začínající herečka, která kromě herectví také zpívá a 6 let se věnovala uměleckému rokenrolu, může být dalším talentem, kterému v kariéře pomůže seriál.

O čem to bude

Hlavní hrdinka Sidonie Anna (Sid) se vzbouří proti naplánované budoucnosti a odmítne pokračovat v rodinné tradici, kterou pro ni naplánovali rodiče. Sid miluje zvířata a chce svůj život věnovat péči o ně. Prestižní školu v Los Angeles, kterou pro ni vybrali rodiče, nepovažuje pro svůj život za důležitou. Tak nechává rodiče iluzi, že studuje, a místo toho se věnuje tomu, co sama považuje za smysluplné.

A díky natáčení mezi zvířaty diváci mohou nahlédnout do atraktivního prostředí Safari parku ve Dvoře Králové nad Labem.

O postavách

Sid to ale nebude mít snadné a jednou to stejně praskne, že s Amerikou lhala. Kamarádku Sid si zahraje Eva Burešová, která získala širokou skupinu fanoušků hlavně díky seriálu Slunečná. V roli hlavy rodiny se představí přísná babička v podání Jany Švandové. Ta stála se svým manželem u založení sklářského impéria, který by jednou měla převzít vnučka.

Herecký tým doplnila další oblíbená seriálová tvář Sabina Laurinová jako Alice, která lékařské prostředí, ve kterém se naposled divákům představila v seriálech Sestřičky a Modrý kód, vyměnila za roli matky mladé rebelky. Alice se provdala do bohaté rodiny a má nejen velké nároky na sebe, ale i na své dvě děti. Kromě Sid má ještě Edu. Otcem jejich dětí je Eduard v podání Marka Taclíka.

Příjemné pracovní prostředí

Prostředí zoologické zahrady si všichni herci moc užívali. Sabina Laurinová se ztotožnila se surikaty, David Gránský se zase poznal v opici. Jako vzor byl velmi oblíbený i hrošík, ve kterém se poznali hned dva herci. Kromě Marka Taclíka přitahoval i Lucii Polišenskou. Veronika Freimanová by zase chtěla být lenochodem a celý život odpočívat.

Mladý herec Šimon Bilina má blízko ke krokodýlům a hadům. Právě kvůli zvířatům se pro roli rozhodl a nejvíce si natáčení užíval, když mu společnost dělal krokodýl. Eva Burešová tíhne k opici.

Seriál ZOO by měl navázat na řetězec úspěšných seriálů jako je Slunečná, Ohnivý kuře nebo Vinaři.

Navíc možná seriál zpopularizuje Safari park a lidé se více zapojí do adopce zvířat, což je velice užitečná charita, která pomáhá vytvořit pro zvířata lepší životní podmínky. S dobrými skutky lze začít hned a třeba nadělit certifikát takového adoptovaného mazlíčka už pod vánoční stromeček svým blízkým.

Zdroje článku: