Redaktor Kinotipu Jan Bratt
Foto: Foto Kristýna Ansorgová

Redaktor Kinotipu Jan Bratt

Redakce Kinotipu publikuje zprávy ze světa filmu a seriálů z celého světa. Zakládáme si na tom, aby naše zpravodajství bylo vyvážené, nebylo jakkoliv předpojaté a především bylo objektivní.


Rád sleduji běžné věci, to abych odkryl závěsy a mohl nalézt kouzlo, které se za nimi skrývá. Právě díky tomu jsem učitelem, podnikatelem, ekonomem, spisovatelem a partnerem. A právě proto žiji docela obyčejný život plný knih, filmů, cestování, lidí, smíchu a slz. Jsem člověk, kterého můžete potkat na univerzitě a považovat ho za svého spolužáka. Jsem ten šílený kantor, který na hodině podpaluje hořlavé plyny, jen aby demonstroval, že může. Jsem samotář, kterého potkáte brzo ráno po noci strávené pod širým nebem. Jsem spolucestujícím ve vlaku, který na tabletu sleduje film, nebo si čte. Jsem běžný.

Ale za závěsem si libuji v hledání souvislostí mezi životem a tvorbou. Hledám otisky a choutky režisérů, které se plně projevily až po letech od jejich neznámé prvotiny. Sleduji vztah soukromého života a hereckého výkonu. Porovnávám knižní myšlenky s filmovou adaptací. A konzumuji informace ze zákulisí. Zde se mi poštěstilo spojit život s tvorbou a dokázat, že i za běžnými filmy se skrývá mnoho tajemství.

email: redakce@kinotip2.cz

 

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy
Autor: Redakce KinoTip

Novinky

<< Předchozí článek Další článek >>