Madonna usedne do režisérského křesla. Její vlastní životopisný film prý bude divoká jízda
Foto: www.shutterstock.com

Madonna usedne do režisérského křesla. Její vlastní životopisný film prý bude divoká jízda

Madonna usedne do režisérského křesla. Její vlastní životopisný film prý bude divoká jízda Další fotografie v galerii >
Foto: www.shutterstock.com

Dvaašedesátiletá zpěvačka Madonna se zřejmě řídila heslem „pokud chceš mít něco pořádně, udělej si to sám”. Na povrch vyplouvají první informace ohledně jejího připravovaného biografického filmu, jehož scénář i režii uchopila umělkyně do vlastních rukou.


Na scénáři spolupracuje s americkou autorkou a držitelkou ceny Oscar Diablo Cody, a to pod křídly společnosti Universal. Producentem je Amy Pascal, po jejímž boku Madonna v roce 1992 natočila Velké vítězství. Nutno podotknout, že Madonna má ve filmové branži nemalé zkušenosti. Během více než padesátileté kariéry se objevila v nepřeberném množství dokumentů o ní samotné, ale také několika celovečerních snímcích. Představila se například jako hlavní role Evy Duartové ve filmu Evita. I se samotnou režií má již zkušenosti, pod jejím vedením vznikly filmy Špína a moudrost (2008) a W.E. (2011).

 

„Chci vám ukázat neuvěřitelnou cestu, kterou mě život provedl jako umělce, muzikanta a tanečníka – člověka, který se na tomto světě snaží prosadit.”

 

Bez pochyby půjde o zajímavou podívanou už jenom z toho důvodu, že díky vlastní režii bude příběh popové ikony podán naprosto autenticky. Navíc je opravdu co vyprávět. Jako nejprodávanější zpěvačka všech dob, s nezměrnou vášní pro hudbu a vyprodanými halami, má za sebou nespočet úspěchu a život jako na horské dráze. 

Obsazení, předpokládané datum uvedení, ani přesný název zatím nejsou odtajněny. Jedním z diskutovaných názvů je „Live to tell”, podle jedné z jejich písní. Produkce láká na odtajnění pravdivého příběhu Madonny. Nezbývá než doufat, že snímek bude vyvedeným obrazem toho, co stojí za jednou z nejvlivnějších světových osobností, královnou zábavního průmyslu a bojovnicí za lidská práva. 

 

„Podstata filmu bude vždy hudba. Hudba mě donutila pokračovat a umění mě drželo při životě. Je to mnoho neřečených a inspirujících příběhů, kdo jiný by je měl vyprávět než já. Je podstatné sdílet horskou dráhu mého života mým hlasem a mým pohledem.”

 

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy