Lucie Vopatová, novopečená seriálová manželka Romana Tomeše ze Slunečné, se umí pěkně rozparádit
Foto: Pavel Gwužď / Nextfoto

Lucie Vopatová, novopečená seriálová manželka Romana Tomeše ze Slunečné, se umí pěkně rozparádit

Roman Tomeš coby Tony byl z nově nastalé dějové linky, ve které se objeví jeho nastávající žena, nadšený, ale zároveň ho to i šokovalo, jak prozradil. „Měl jsem radost, ale přiznám se, že mě to překvapilo, když jsem si to ve scénáři přečetl. Nikdo mi to neřekl, a najednou, zničehonic, se tam objevila Tonyho holka, Šárka Božková.“ Scénáristé mu rovnou nadělili i Šárčino těhotenství. Onu Šárku představuje herečka Lucie Vopatová.

Pozorní diváci Lucii Vopatovou jistě spatřili v reklamě na síť lékáren Dr. Max. V té ji pro změnu vyznává své sympatie záchranář Šimon z Ordinace v růžové zahradě 2, kterého ztvárňuje herec se stejným křestním jménem, Šimon Pliska. Můžeme se na ni také těšit v novém seriálu televize Nova Co ste hasiči, který u sledujících postupně vzbuzuje vlnu pozornosti. 

 

Zatím největší pozornost si Lucie vysloužila jednou z hlavních rolí naivní a upjaté sekretářky Anežky v seriálu Petra Kolečka Pouť: Rozjetý devadesátky, která se ale, k překvapení Jakuba Prachaře, v jedné scéně pěkně rozparádí. „Anežka je hodná, poctivá, inteligentní, leč naivní holka. Vlastně taková čistá duše. Pokud bych se s ní měla porovnávat, tak si myslím, že od sebe až tak daleko nemáme. Přesto si troufám říct, že je ve mně mnohem víc divočiny,” prozradila o své roli Lucie Vopatová. 

Lucie se rozparádila i na své letošní dovolené, kterou strávila v překrásném Portugalsku, kde si užívala slunce, moře, dobrého vína a místních kulturních památek a dobových krás.

Zdroj:

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy