Lucie Vopatová, novopečená seriálová manželka Romana Tomeše ze Slunečné, se umí pěkně rozparádit

Lucie Vopatová, novopečená seriálová manželka Romana Tomeše ze Slunečné, se umí pěkně rozparádit
Roman Tomeš coby Tony byl z nově nastalé dějové linky, ve které se objeví jeho nastávající žena, nadšený, ale zároveň ho to i šokovalo, jak prozradil. „Měl jsem radost, ale přiznám se, že mě to překvapilo, když jsem si to ve scénáři přečetl. Nikdo mi to neřekl, a najednou, zničehonic, se tam objevila Tonyho holka, Šárka Božková.“ Scénáristé mu rovnou nadělili i Šárčino těhotenství. Onu Šárku představuje herečka Lucie Vopatová.

Pozorní diváci Lucii Vopatovou jistě spatřili v reklamě na síť lékáren Dr. Max. V té ji pro změnu vyznává své sympatie záchranář Šimon z Ordinace v růžové zahradě 2, kterého ztvárňuje herec se stejným křestním jménem, Šimon Pliska. Můžeme se na ni také těšit v novém seriálu televize Nova Co ste hasiči, který u sledujících postupně vzbuzuje vlnu pozornosti. 

 

Zatím největší pozornost si Lucie vysloužila jednou z hlavních rolí naivní a upjaté sekretářky Anežky v seriálu Petra Kolečka Pouť: Rozjetý devadesátky, která se ale, k překvapení Jakuba Prachaře, v jedné scéně pěkně rozparádí. „Anežka je hodná, poctivá, inteligentní, leč naivní holka. Vlastně taková čistá duše. Pokud bych se s ní měla porovnávat, tak si myslím, že od sebe až tak daleko nemáme. Přesto si troufám říct, že je ve mně mnohem víc divočiny,” prozradila o své roli Lucie Vopatová. 

Lucie se rozparádila i na své letošní dovolené, kterou strávila v překrásném Portugalsku, kde si užívala slunce, moře, dobrého vína a místních kulturních památek a dobových krás.

Zdroj: