Dhar Mann oslovil milióny lidí na celém světě svými krátkými motivačními videi

Dhar Mann oslovil milióny lidí na celém světě svými krátkými motivačními videi
Dhar Mann oslovil milióny lidí na celém světě svými krátkými motivačními videi Další fotografie v galerii >
Foto: Kathy Hutchins / Shutterstock
Svět videí a natáčení není jen hollywoodská produkce a slavné seriály natáčené pod taktovkou Netflixu, CBS nebo dalších známých platforem. V nedávné době se podařilo na celosvětový trh proniknout i soukromému projektu. Kdo je Dhar Mann a proč jsou jeho videa tak populární?

Motivace není nikdy dost

Krátké video s tématem ze života, které je navíc opatřeno titulky. To je klasický počin motivačního řečníka Dhar Manna. Nejedná se o žádný velký filmový počin, herci jsou často stejní, a pozadí celého natáčení není až tak podstatné. O co tedy běží? O sdělení uvnitř videa. Dhar Mann se ve svých videích orientuje na širokou veřejnost a představuje běžné scény z každodenního života. Na konci každého videa je samozřejmě happy end a poučení hříšníka. Vypouští zkrátka do světa videa o tom, jak by to mělo v mezilidské komunikaci vypadat.

Miliony fanoušků po celém světě

Motivační řečník se ze svého sídla v Americe dostává do domácností po celém světě. Jeho profily na sociálních sítí sleduje více než 28 miliónů uživatelů. Některá videa zaznamenala i miliardu zhlédnutí. Autor je aktivní na Facebooku, Instagramu, YouTube i TikToku, a téměř každý den přidává nějaké video ze své produkce. Jako každý influencer se ale rád podělí i o střípky ze svého soukromí, a tak se na jeho profilu dozvíte i o jeho silné víře v Boha a o tom, jak roste jeho novorozená dcera.

Témata z každodenního života

Motivační řečník si nejčastěji bere na paškál mezilidské vztahy. V jednom videu vidíte, jak se chová někdo neuctivě k osobě s nadváhou, v jiné zase poznáte, že vracet se ke vztahu, který byl toxický, skutečně nemá smysl. Videa jsou zaměřena na všechny věkové kategorie uživatelů, i proto jsou tak úspěšná.

Znáte tohoto tvůrce online obsahu i vy?