James Bond se po karanténě vrací do kin. První trailer slibuje plno akce
Foto: www.shutterstock.com

James Bond se po karanténě vrací do kin. První trailer slibuje plno akce

James Bond se po karanténě vrací do kin. První trailer slibuje plno akce Další fotografie v galerii >
Foto: www.shutterstock.com

Již po pětadvacáté se James Bond ukáže na velkém plátně, aby znovu zachránil celý svět. Nejnovější trailer slibuje explodující akci a zajímavé zápletky. A možná i překvapivý obrat.


Co můžeme očekávat

25. film legendárního britského agenta a současně definitivně poslední film Daniela Craiga v roli Jamese Bonda se měl v kinech původně představit v dubnu tohoto roku. Koronavirová krize tento termín znemožnila, a tak jsme si museli na film "James Bond 007: Není čas zemřít" počkat až do teď. Nový oficiální termín premiéry byl posunut na listopad, přesněji 12. listopadu v německu a Británii, 20. listopadu v Americe a 19. listopadu v České republice.

Tentokrát se jako protihráč Bonda představí Rami Malek, který zde hraje psychopatického masového vraha Safina. Podle traileru se dozvíme, že se jedná o zjizveného "vizionáře", jenž se chce některým vybraným lidem pomstít, a "vyčistit" celý svět, aby byla planeta trochu uklizenější. Pozoruhodná by mohla být spolupráce Bonda s jeho úhlavním nepřítelem Blofeldem (Christoph Waltz). Od něho totiž uslyšíme větu "Tentokrát je tvůj nepřítel i mým nepřítelem". Že by se po 58 letech poprvé spojili organizace MI6 a Spectre? 

Pokud jde o akci, filmaři nás opravdu neošidí. Určitě se můžeme těšit na explodující helikoptéry, silné motorky, zbrusu nové a nejmodernější technologií vybavené zbraně, dechberoucí automobilové honičky a poutavé boje hrdina vs. padouch. Navíc zahlédneme Bonda v lese, samotného a s automatickým samopalem v rukách, jak střílí na přímo na něj padající auto.    

O největší překvapení se ale asi postará agentka Nomi (Lashana Lynch). Ona se zde stane Bondovou kolegyní, i když trailer nevylučuje možnost, že by se mohlo jednat o dvojitou agentku pracující pro Safina. Taktéž je možné, že to bude zrovna ona, která se v příštím díle představí jako nová a úplně první žena 007. Budoucnost pověstného agenta ještě není zcela jasná. 

Každopádně trailer slibuje zajímavý film s diverzifikovaným dějem a kvalitní zábavou. Třeba nám konec filmu dokonce odpoví na otázku, jak to bude s Bondem dál.

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy