Skončí starosta Bavor (Ivan Vodochodský) za mřížemi, anebo bude dál beztrestně bohatnout?

Skončí starosta Bavor (Ivan Vodochodský) za mřížemi, anebo bude dál beztrestně bohatnout?
Co chystá starosta Bavor (Ivan Vodochodský) na ředitelku Zoo –⁠ Ing. Marii Roklovou (Veronika Freimanová)? Jak dopadne jeho spolupráce s náměstkem a zástupcem ředitelky Zoo –⁠ Ing. Luborem Brázdou (Pavel Nečas)?  A jak dlouho potrvá, než se provalí jeho finanční machinace? 

Ivana Vodochodského známe z televizních pořadů o vaření. Ať už je to třeba pořad Mňam aneb Prima vařečka anebo Tescoma s chutí. Objevil se ale také v několika filmech a seriálech. Například v Ohnivém kuřeti, Modrém kódu, Slunečné a v současnosti také v seriálu Zoo. Ivan Vodochodský však není pouze herec a kuchař, ale je také kreativní producent. Svůj kreativní podíl má i na seriálu Zoo, kde je také producentem. Ale kreativní je bezpochyby i jeho seriálová postava, starosta Ing. Pavel Bavor.

Veronika Freimanová, Zdroj: Pavel Gwužď / Nextfoto

Ing. Pavel Bavor (Ivan Vodochovský) představuje v seriálu zkorumpovaného, sebestředného starostu města, kterému jde v první řadě o vlastní dobro a plnou kapsu peněz, což dokazuje už samotný fakt, že do ředitelského křesla v Zoo dosadil Marii Roklovou proto, aby mohl na černo získávat finance z muzea, kde byla Roklová ředitelkou původně.

A její ředitelování nemělo mít dlouhého trvání ani v Zoo, neboť i tam si chtěl dosadit svého koně Ing. Lubora Brázdu. To se mu nakonec nepodařilo a ředitelka Roklová se po zkušební době stala nejen právoplatnou ředitelkou Zoo, ale také se jí podařilo odhalit, co je starosta zač, a důkazy předat policii. Starostovi se však podařilo zachránit a ve svých činech pokračuje směle dál.

Téma korupcí, daňových úniků a různých nezákonných finančních machinací je ve světě často skloňováno v různých souvislostech. I proto je zajímavé sledovat, jak se s těmito zločiny vypořádají v seriálu Zoo. Co všechno bude ochotný starosta Bavor zařídit, aby mohl co nejvíce okrádat městskou pokladnici? Jak silnou mu bude Marie Roklová protivnicí? A jak se zachová Lubor Brázda, když zjistí, že už s ním starosta nechce spolupracovat?

To všechno a zřejmě i mnohem více se dozvíme v dalších dílech. 

Zdroje článku: