Vrátí se Mirek ještě někdy do života Magdy?

Vrátí se Mirek ještě někdy do života Magdy?
Místo svatby přišel rozchod. Mirek se teď musí cítit jako pořádný hlupák. Zatímco fyzicky byla s ním, v myšlenkách byla Magda s Prokopem, s jeho dobrým kamarádem. Určitě o nich vědělo i širší okolí. Jen Mirek byl do Magdy natolik zamilovaný, že ohleduplně přecházel její časté změny nálad a pocity nejistoty.

Kdyby se Mirek k Magdě vrátil, přišel by nevhod

Kdyby se Mirek k Magdě vrátil, připravil by pro sebe další zklamání. Minimálně by se měl před svým příchodem s dostatečným předstihem ohlásit, protože jinak je docela možné, že Magdu s Prokopem načapá v posteli. Tam se totiž oba společně rozhodli překonávat smutek ze ztráty Mirka. Mirek ale zas není až takový hlupák, že by se k Magdě vracel. Dostatečnou zprávu mu nejspíš podala jeho matka, která už Magdu s Prokopem načapala. Když jí totiž nečekaně přišla říct, že je Mirek ochotný se s Magdou sejít, našla u ní v bytě Prokopa s vínem v ruce. Zbytek, ačkoliv tady to bylo ještě nevinné, si sama domyslela. A protože má svého syna Mirka určitě velmi ráda, rozhovor s Magdou mu nakonec vymluvila. 

Magda už tvoří nový pár s Prokopem, Zdroj: TV Nova

„Kdy se stalo, že se stesk po Mirkovi přelil ve vášeň k Prokopovi? Nejspíš to tam bylo pořád a Mirek Magdě jen uvolnil cestu.“

Po Mirkovi zbyla Magdě jen hořká vzpomínka 

Vzhledem k tomu, jak rychle Magda s Prokopem začala chodit, je Mirek pro ni nejspíš už uzavřenou kapitolou. Kapitolou, kterou klidně mohli přeskočit a Mirka ušetřit. Už předtím to mezi Prokopem a Magdou jiskřilo. Magda se ve vztahu s Mirkem pořád musela přesvědčovat o tom, že ho miluje. Mirek Magdu zahrnoval láskou, péčí a pozorností. Co by jiné ženy za to daly? Jenže kdo chce víc, nemá nic. Není totiž vůbec zaručené, že to Magdě s Prokopem bude klapat. Co když je mezi nimi jen chemie, ale pro praktický život jsou ti dva nepoužitelní? Uvidíme. 

Zdroj článku:
  • Autorský text