Veronika odjela za těhotnou Rozinou. Myslíte, že je možné, že se do Ulice Rozina vrátí?

Veronika odjela za těhotnou Rozinou. Myslíte, že je možné, že se do Ulice Rozina vrátí?
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Když se skromná rodina Maléřových stěhovala z Moravy do Prahy, nikdo nepočítal s tím, jak se časem od sebe její členové vzdálí. Člověk by hádal, že taková změna rodinku spíše stmelí. U Maléřových tomu však bylo naopak. Veronika teď odjela za Rozinou, která tráví čas v Kalifornii a má skvělé zprávy, je těhotná!

U holky z vesnice nikdo nepočítal, že skončí těhotná s Afroameričanem někde v Americe 

Dříve nesebevědomá Rozina Maléřová to v Ulici pěkně rozbalila. Sotva se aklimatizovala v Praze, začalo jí být toto město malé a odjela do Ameriky. Tam chvíli sbírala zkušenosti jako modelka a setkala se s Janou Rytířovou, se kterou se velmi spřátelila. Poté následoval návrat domů a započetí studia psychologie.

Ačkoliv se na školu dostala, studium nezačala, protože se v zahraničí zamilovala. Svým rodičům představila svého přítele Afroameričana s copánky, který především dědovi Maléřovi neudělal příliš radost. Ale z toho si Rozina nic nedělala. Pokud jí pobyt v Americe měl něco naučit, bylo to umění stát si za svým a jít hlavou proti zdi.

A proto svým rodičům, kteří se už potýkali s velkou manželskou krizí, jednoduše oznámila, že bude s přítelem cestovat po světě. Dokonce si ho tam i vzala a teď své mámě zavolala úžasnou novinu, je těhotná! Veronika Maléřová nelení, a protože se i ona v Praze nečekaně vyloupla ze své nesebevědomé ulity, odlétá za ní do Kalifornie, aby se o svou dceru alespoň trošku postarala.

Rozina to z moravské vesničky dotáhla až do Ameriky, kde si zlepšila jazyk a brzy porodí své první dítě. Svým příběhem připomíná Adrianu Peškovou, která dítě porodila také v zahraničí, konkrétně v Austrálii. V Ulici tak máme dvě maminky, o kterých se sice mluví, ale které se nejspíš do děje nevrátí. Nebo byste chtěli, aby se Rozina v Ulici opět objevila?

S návratem Roziny by to bylo přinejmenším komplikované 

Ačkoliv opakované návraty postav do seriálu nejsou pro scenáristy Ulice ničím, co by nesvedli, je Rozina v Americe uklizená natolik dobře, že by byl její případný návrat přinejmenším velmi komplikovaný. Proč by se najednou rozhodla vrátit? Ano, kvůli dítěti samozřejmě!

Veronika Maléřová
Zdroj: TV Nova| Veronika Maléřová

Jenže jak by je tady její manžel uživil, když se nedomluví česky? Zůstal by snad s malým dítětem on a Rozina by naklusala do práce? Nebo by se o jejich dítě částečně starala Veronika? To asi těžko. Hlavně z hlediska jazykové bariéry pro manžela Roziny je tento scénář nepravděpodobný.

Navíc kvůli Rozině by se musely do Ulice vrátit i další postavy, především pak její táta Martin Maléř a její bratr Filip. A pro tak hromadný návrat nejspíš scenáristé nemají kapacitu. To spíš diváky překvapí úplně novými tvářemi.

Zdroj článku:
  • autorský text