Uličnice Pipi Dlouhá punčocha baví děti stále: Ověřte si, co o ní všechno víte

Uličnice Pipi Dlouhá punčocha baví děti stále: Ověřte si, co o ní všechno víte
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Pipi Dlouhá punčocha je jeden z nejznámějších pořadů pro děti. Zve nás do světa přátelství, dobrodružství, neposlušnosti a svéhlavosti. Je neuvěřitelné, že děti stále baví!

I když tento seriál vyšel už v roce 1969, dnešní děti ho stále ještě sledují. Prostřednictvím Pipi Dlouhé punčochy totiž mohou zažívat to, co jim rodiče nedovolí. Například jít do cukrárny a nakoupit si všechno, co vám padne do oka. Jíst dorty k snídani a k obědu, a když je chuť, tak i k večeři. Nemusí chodit do školy. Může mít koně v domě nebo se houpat na lustru. Skákat po nábytku a nedělat si starosti s úklidem. A když už je potřeba uklidit, tak jedině tak, aby to bylo zábavné. Rejžáky na nohy a dejte se do bruslení!

Pipi Dlouhá punčocha nemá nouzi o peníze – její tatínek jí v domě nechal bednu plnou zlata. A tak si může do sytosti utrácet. Občas se jí posteskne po tátovi, ale ze samoty se dostane díky svým přátelům Tomymu a Anice. Spolu zažívají mnohá dobrodružství. Například se musí zbavit zlodějů, kteří chtějí Pipi ukrást poklad, osvobodit jejího tatínka a zbavit se dotěrné slečny vychovatelky, která chce Pipi dostat do dětského domova. Co všechno si ze seriálu pamatujete vy?

I když jste Pipi Dlouhou punčochu jako děti milovali, dnes vás doslova mohou děsit některé její metody. Zejména pokud jste sami rodiči. Pipi nám odhaluje svět, kde je všechno dovoleno, všechno se smí a nic není problém. Díky její drzosti zažijeme spoustu legrace i my, dospělí čtenáři a diváci.

Zdroje článku: