Nevděčnice týdne v Ulici: Manžel jí dělá první poslední a ona mu ještě vynadá

Nevděčnice týdne v Ulici: Manžel jí dělá první poslední a ona mu ještě vynadá
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Naší „nej“ postavou týdne v Ulici je tentokrát ta nejvíce nevděčná. Člověk nemusí dlouho pátrat, aby dospěl k závěru, že to může být jedině velká podnikatelka Eva Knoblochová. Dáma na úrovni zvažuje, že si domů pořídí paní na úklid. Ocenil by to nejspíš i Miloš, který teď tuhle funkci zastává sám.

Eva je otravná jako všichni tihle „prodejci“

U Knoblochů je zase jednou veselo. Eva v práci povýšila a spolu s tím jí nosánek narostl ještě o něco výš, a přitom už předtím ho nosila přehnaně vysoko. Teď už se nespokojí s málem a oznámí manželovi, že by doma ocenila myčku nebo paní na úklid. Vážená osoba jejího postavení si takový luxus koneckonců zaslouží.

Kdysi dávno býval Miloš ten přísný a Eva se ho snad i bála.
Kdysi dávno býval Miloš ten přísný a Eva se ho snad i bála. | Zdroj: TV Nova

Miloš raději zapomene, že po Evě chtěl, aby mu na košili přišila knoflík, ačkoli slíbila, že to pro něj večer udělá za to, že on místo ní sjede během dne do Německa vyzvednout zásilku zabavených pilulek. Muži zákona jim je konečně vydali a Eva už vymyslela geniální plán, jak je rovnou využít a přesunout dál – konkrétně na nebohou Lucii. Ta je příliš měkká a poddajná na to, aby podnikatelce Evě vzdorovala a jasně řekla „ne“.

Knoblochová nešťastnou obsluhu z kavárny snadno přemluví k tomu, aby utratila deset tisíc za další převzaté zboží a zbytek jí potupně splácela. Lucka nejspíš opravdu doufá, že se jí podaří všechno udat, ale co když ne? Bude dlužit Evě a všude bude zakopávat o neprodané bedny s doplňky stravy.

„Eva mě nebaví,“ píše divačka. „A vůbec mně tihle ‚prodejci‘ lezou na nervy. Vadí mi, jak to každému cpou!“

Ženou v domácnosti je spíš nedoceněný Miloš

„Eva je celkově hnusná, ordinérní osoba, mluví jako nejhorší štěkna z pavlače, pokaždé když se začíná dostávat do varu, zvyšuje hlas a zhoršuje tón,“ stěžuje si další divačka. „Přesně to předváděla, jak vyslýchala Frantu, kolik toho prodal. A byla by nejradši, kdyby nemusela sama ty svoje krámy prodávat vůbec a makali by na ni všichni okolo.“

Právě to už se bohužel děje, ale ani přesto není protivná paní Knoblochová spokojená, naopak! Navzdory tomu, že Miloš jí vyhoví a přiveze zboží z Německa, sám si opraví knoflík, uklidí v bytě, nakrmí dítě a ještě se s Miloškem bude snažit učit do školy, Eva si snadno najde důvod ho pořádně seřvat. Synek totiž přinese čtyřku, takže Miloš se při tom učení asi moc nesnažil. Když se s Miloškem učí ona, vždycky dostane maximálně trojku!

Tahle kritika, absolutní nevděk a hysterický křik už jsou na Milošovy nervy příliš. Není divu, že pan Knobloch manželku rázně okřikne, urazí se a přesune na noc do pokoje ke klukům. Raději bude spát na zemi, než aby zůstal v jedné místnosti s tou ženskou, která je mu dle jeho vlastních slov „úplně k prdu“, když si musí všechno dělat sám. Jejich hádkami však trpí hlavně Milošek a Franta.

Přitom by stačilo, aby se Miloš nechoval jako ublížené dítě a Eva zase jako necitelná čůza. Nejvyšší čas, aby toho slavného byznysu s pilulemi nechala a našla si konečně nějaké rozumné, stabilní a klidné zaměstnání.

Zdroje článku:
  • Autorský text,
  • čtenáři