Knoblochovi z Ulice: Trapní nebo zábavní, stejně jsou terčem kritiky

Knoblochovi z Ulice: Trapní nebo zábavní, stejně jsou terčem kritiky
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Eva ženoucí se za penězi, trapný Miloš s nepříjemnými narážkami, uprostřed toho chudák Franta, který je musí snášet, ale vlastně by nikoho nemrzelo, kdyby odjel do Amsterodamu a už tam zůstal. Tahle rodina, asi jako všechny v Ulici, je některým divákům trnem v oku.

Miloš a Eva – záruka trapné podívané

Ani rodina Knoblochových neutekla drsné kritice ze strany některých diváků. Aby také ano, vždyť ziskuchtivá Eva (Vanda Hybnerová) v poslední době neřeší nic jiného než prodej zázračných doplňků stravy. Myslela si, jak s nimi udělá obrovskou díru do světa, když je vyveze za hranice, ale v Amsterodamu se jí dostalo tvrdé lekce. O její pilulky tam nikdo neprojevil zájem, poněvadž se u nich dají sehnat mnohem levněji.

Nejenže tedy Knoblochovi odjeli s nepořízenou a vezli celé auto narvané krabicemi zpátky do Prahy, ale v Německu je odchytila náhodná silniční kontrola a zboží jim zabavila. Evě teď nezbývá než se modlit, aby jí policie zase všechno vrátila, až prověří nezávadnost každého balení.

Někoho Miloš a Eva baví, jiné spíš otravují.
Někoho Miloš a Eva baví, jiné spíš otravují. | Zdroj: TV Nova

Jestli ale někdo doufal, že tahle zkušenost ji poučí a polepší, pravděpodobně se spletl. Eva totiž byla díky velkému odběru v práci povýšena, a tak má paradoxně důvod k oslavě. Ačkoli prášky de facto neprodala, firma ji považuje za úspěšnou. Eva se bude muset činit, aby té pověsti dostála. Knoblochovi si tak nejspíš ještě pořádně užijí jejích nápadů na zbohatnutí. Diváci ovšem tohle téma nijak zvlášť neoceňují, ba právě naopak.

„Ti už mě nebaví, scenáristé z nich udělali úplné pitomce. Ještě že to jde přetáčet. Jejich děj vynecháváme.“

„Hlášky i chování Miloše jsou trapné. Vlastně celá rodina je směšná.“

„Mě teda Miloš už dlouho nebaví a Eva tuplem ne.“

Zachraňuje to malý dareba Milošek

Najdou se tací, kteří mají možná výhrady vůči Evinu byznysu, ale pořád je ještě baví humorné scénky s Milošem (Jiří Štrébl), ačkoli podotýkají, že to bývalo mnohem lepší za časů Bedřicha Lišky (Adrian Jastraban). Od doby, co pan Knobloch přišel o svého nejlepšího kamaráda a parťáka do nepohody, už to zkrátka není ono. Zvlášť proto, že Miloš se snaží poněkud trapně hledat náhradu ve Františkovi (Matyáš Valenta), jenž sám o sobě sklízí vlny kritiky za nemožné oblečení, nemoderní účes a mladinké vzezření.

„Když skládal verše, byl koukatelný ještě, teď však Béda chybí, již má svoje chyby,“ zveršoval vtipně a trefně jeden z diváků.

Po odchodu Bedřicha je Miloš spíš trapný. Poslední dobou ho i s Evou nemůžu ani vidět.

„Nejlepší je malý Milošek, ten kluk je skvělý, perfektně hraje a je rozkošný. Svým stylem hraní mi připomíná Tomáše Holého.“

Pravda, alespoň o tom, že s malým Miloškem (Lukáš Masár ml.) je zábava, nemůže snad pochybovat nikdo. Ten čertík má vždycky nějaký vtipný komentář a rád se dostává do nejrůznějších veselých průšvihů. Snad se také Eva a Miloš konečně dají dohromady a zase s nimi bude legrace, místo aby jen vyvolávali trapasy nebo obtěžovali lidi kvůli doplňkům stravy.

Zdroje článku:
  • Autorský text,
  • čtenáři