Jaké strasti v těchto dnech prožívají hvězdy seriálu Slunečná?
Foto: Pavel Gwužď / Nextfoto

Jaké strasti v těchto dnech prožívají hvězdy seriálu Slunečná?

Erika se vrací zdrcená z nemocnice s velice špatnými zprávami o Tomášovi. Nejenže má zlomené obratle, bohužel úraz zasáhl i mozek, na kterém se mu objevil otok. Což pro něj může znamenat trvalé následky. Janek se za něj přimluví u známého profesora Vopálenského, který by mu snad dokázal pomoct. Co se mu ale nelíbilo, byl rentgen, proto se sebou profesor přiváží i dalšího specialistu na úrazy páteře. Bohužel ani zprávy z hospody nejsou příznivé. Rokyta donesl chlapům, že Tom žádnou naději nemá a doktoři jen mlží. A tím špatné časy na statku zdaleka nekončí.


Škodná ve Slunečné

K Popelkovým dorazila další kontrola z hygieny. Podezření nejprve znovu padá na Julčinu matku, ale nakonec i Týna usoudí, že takových věcí, jako rozsekat sekerou ohradu, by ani její matka nebyla schopná. 

Týna si ze začátku byla jistá tím, že je u nich všechno v nejlepším pořádku, ale hygienička ji tentokrát vyvedla z omylu. Našli tedy jen nejasnosti ve skladování potravin a nemá to znamenat žádné další následky.

Někdo schválně poničil na několika místech ohradu, aby z ní krávy mohly utéct. Jedna z nich, Týny oblíbená Pomněnka, si bohužel při pádu ze srázu zlomí nohu a veterinář ji musí nechat utratit. Vilda s Karolínou načapou několik chlapů, jak se snaží přeřezat lana v lanovém centru. Naštěstí je vyruší a odeženou. 

Kdo za tím stojí tentokrát? 

Roman, o kterém si nejprve Janek myslel, že chce ublížit jemu, ale od pomsty přes Týnu to není až tak daleko. Jakoby Janek i tak neměl starostí dost. Pořád pátrá po zmizelém otci. Vypadá to, že v únosu má Roman také prsty. 

Janek rozmluví Týně, aby zavolala policii, protože by se věc stejně dostala k Romanovi a ten by to jako novopečený starosta Slunečné zametl pod koberec a škodil by bez ostychu dál. Janek tedy spřádá plán, jak vrátit útok. Okolo statku nenápadně nainstalují fotopasti a čekají, až se škodná sama chytí do lsti. Plán se vydaří, i když ohrada s kravami je zničena znovu. 

Avšak Janek tentokrát vytře Romanovi zrak, když mu na stůl předhodí fotky s usvědčujícím materiálem, na kterých Pupík seká do ohrady. Pohrozí mu navíc, že pokud nepřestane škodit statku, bude to řešit ne policie, ale Viktor. Romanovi jen sklapne brada, ale Janek s Týnou by se na klid rozhodně těšit neměli. 

 
Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy

Serialy

Další články z rubriky Serialy

Ivan Lupták z Ordinace v růžové zahradě 2 se živí jako číšník. Jak mu tato profese sedí?

Ivan Lupták z Ordinace v růžové zahradě 2 se živí jako číšník. Jak mu tato profese sedí?

Po tom, co se Lucie rozhodla odjet na nějaký čas do zahraničí, ujali se baru U Čerta dvě jiné hvězdy Ordinace - Vojta Kratochvíl (Ivan Lupták) a Marek Doležal (Štěpán Benoni). Vzali to jako obrovskou výzvu, protože provozováním restaurace byli dosud nepolíbení. Vojta váhal, zda se vydat tímto směrem, ale po tom, co mu Marek navrhl, že do toho půjdou společně, spanilá barová jízda dvou lékařů kamenické nemocnice může začít.

Nejlepší hlášky z bláznivého sitcomu Alf. Vzpomínáte na ně?

Nejlepší hlášky z bláznivého sitcomu Alf. Vzpomínáte na ně?

Pamatujete ještě na mimozemšťana Alfa, který přistál na Zemi a zabydlel se u rodiny Tannerových? Jeho smysl pro humor a hlášky se staly opravdu nezapomenutelnými a určitě stojí za zmínku. Od premiéry sitcomu už uběhlo 35 let, tak se nad Alfovými vtípky pojďte ještě jednou zasmát.

Seriál Anatomie života: Vrchní sestra Helena byla obviněna ze smrti jejího manžela

Seriál Anatomie života: Vrchní sestra Helena byla obviněna ze smrti jejího manžela

Helena Javorská je vrchní sestrou na urgetním příjmu a poslední dva roky neprožívala úplně šťastné období. Nekonečně dlouhou dobu čekala, až se její manžel Richard probudí z kómatu. Čím déle byl ale jeho stav stále stejný, zmínila se dceři Alici, jestli by nebylo pro všechny méně bolestivé nechat otce odejít. O tom ale Alice nechtěla nic slyšet a obvinila svou matku, že se ho chce zbavit. Toto obvinění se ještě více umocnilo po tom, co její otec zemřel.

Seriál Ulice: Kterápak uloví Prokopa. Usměvavá žačka, nebo ambiciózní ředitelka?

Seriál Ulice: Kterápak uloví Prokopa. Usměvavá žačka, nebo ambiciózní ředitelka?

Od té doby, co profesorka Irena Landová usedla na ředitelské křeslo, stala se z ní ambiciózní dáma plná nových podnětů a nápadů. Posledním z jejích velkolepých plánů je ulovit mladého a pohledného profesora, Prokopa Junka, který přibyl do učitelského sboru. Ten se zdá být ale líbivým i pro mladé studentky, třeba pro Petru, lásku Adama Voláka.

Postavy ze seriálu Ulice: na které jsme už zapomněli?

Postavy ze seriálu Ulice: na které jsme už zapomněli?

Denní nekonečný seriál, u nás první a zatím jediný. Na televizních obrazovkách ho můžeme sledovat už od roku 2005. Seriál spadající do žánru mýdlové opery má více než 4 tisíce dílů, ale diváky stále neomrzel. Vystřídalo se v něm několik hereček a herců, stále nová jména, na které postavy už jsme zapomněli?


Další články z rubriky Serialy
NovinkyFajntip.cz

Serialy