Čtvery Vánoce: Kdo byl při natáčení zraněn a proč si herci neužili pořádně Vánoc?

Čtvery Vánoce: Kdo byl při natáčení zraněn a proč si herci neužili pořádně Vánoc?
Čtvery Vánoce: Kdo byl při natáčení zraněn a proč si herci neužili pořádně Vánoc? Další fotografie v galerii >
Foto: Serge Rocco / Shutterstock.com
Brad a Kate si užívají svůj dokonalý vztah, který si projde přes vánoční svátky velkou zkouškou. Vánoce chtějí jako každoročně strávit někde daleko v exotické zemi, ale kvůli nepříznivému počasí je jejich let zrušen. To by pro ně nebyla taková hrůza, kdyby je v televizi nezahlédli členové jejich rodin a nepozvali je na Vánoce k sobě domů. Co všechny vyplyne napovrch a jak moc se pár skutečně zná?

Za režiséra se přimlouval Vince Vaughn

Herec Vince Vaughn byl uchvácen dílem režiséra Setha Gordona, The King of Kong. Právě kvůli jeho naléhání byl režisér Seth Gordon osloven s nabídkou natáčení snímku.

Herci Vince Vaughn a Jon Favreau si spolu už zahráli

Hlavní hrdina Brad v podání Vince Vaughna, dále Peter Billibgsley jako producent a Jon Favreau jako Denver jsou ve skutečnosti velmi dobrými přáteli, kteří se stali součástí ne jednoho projektu.

Pro všechny bylo natáčení před Vánocemi velmi náročné

Aby režisér zachoval vánoční atmosféru, natáčelo se v prosinci. Herci a celý štáb dostali jen malou pauzu na to, aby mohli oslavit Vánoce s rodinou. Do filmu vložil i své vlastní zkušenosti z Vánoc, kde byla každoročně atmosféra velmi napjatá.

Reese Witherspoon si z natáčení odnesla zranění v obličeji

Hlavní roli Kate si zahrála oblíbená herečka Reese Witherspoon. Ta při natáčení scény u večeře byla v obličeji zraněna keramickým talířem. Natáčení bylo tak o tři dny odloženo, protože herečka si odnesla pět stehů.

Natáčení se neobešlo i bez dalšího zranění

Ve snímku se objevují i oscaroví herci, a to konkrétně jako představitelé rodičů – Robert Duvall, Sissy Spacek, Jon Voight a Mary Steenburgen.

Vánoční komedii můžete vidět 9.12. na programu televize Nova Cinema ve 20.00 hodin.