Zrzavá Peggy ze seriálu Ženatý se závazky nezahálí ani 33 let po natáčení. Hrála i v seriálu Columbo a zpívala s Dylanem
Foto: www.shutterstock.com

Zrzavá Peggy ze seriálu Ženatý se závazky nezahálí ani 33 let po natáčení. Hrála i v seriálu Columbo a zpívala s Dylanem

Zrzavá Peggy ze seriálu Ženatý se závazky nezahálí ani 33 let po natáčení. Hrála i v seriálu Columbo a zpívala s Dylanem Další fotografie v galerii >
Foto: www.shutterstock.com
Husté rudé vlasy, štíhlý pas, cupitavá chůze, to byla vychytralá Peggy Bunda, která se dokázala dokonale vyhnout domácím pracím v seriálu Ženatý se závazky. Uplynulo 33 let od začátku natáčení kultovního sitcomu a Katey Sagal je stále atraktivní úspěšná zpěvačka a herečka.

Mladá zpěvačka

Katey Sagal se narodila do rodiny s ukrajinsko-americkým původem. Začínala jako zpěvačka, zpívala ve sboru pod vedením Boba Dylana, ale brzy dostala příležitost ukázat se i na place. Vystudovala herectví a její otec ji jako režisér detektiva Columba obsadil do role recepční. O oba rodiče přišla ve dvaceti letech a jako nejstarší sourozenec se musela starat o zbytek rodiny.  Ve svých třiceti letech dostala hlavní roli v televizním sitcomu Mary.

V roli Peggy Bundové

Katey přišla na konkurz v rudé paruce a ta jí zůstala po celých jedenáct let natáčení. Během natáčení byla Katey třikrát těhotná. Poprvé v sedmém měsíci potratila a její těhotenství bylo v seriálu považováno za sen. Další dvě těhotenství byla v seriálové roli promlčena, Peggy tou dobou cestovala a na scéně jí byla vidět pouze hlava. Několikrát byla za roli Peggy nominovaná na Zlatý Globus. 

Kariéra po seriálu

Katey je i dnes stále oblíbenou seriálovou herečkou. Hrála například v sériích Kauzy z Bostonu (2004 - 2008) nebo Ztraceni (2004 - 2010). V roce 2011 získala ocenění za nejlepší herečku v dramatickém seriálu Zákon gangu. Úspěšně namluvila kapitánku Leele ve sci-fi animované sérii Futurama. Momentálně Katey účinkuje v seriálech Grand Hotel nebo Smrt nás spojí.

Čtěte také: Jak vypadá a co dělá Al Bunda 33 let po natáčení seriálu Ženatý se závazky?

Katey je potřetí vdaná, jejím manželem je nyní režisér, scénárista a producent seriálu Zákon gangu Kurt Sutter. Před třinácti lety se jim narodila dcera, kterou jim odnosila náhradní matka. 

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy