Záhadná postava, která se celý seriál schovávala za plotem. Jak ve skutečnosti vypadá soused Wilson z Kutila Tima?
Foto: www.shutterstock.com

Záhadná postava, která se celý seriál schovávala za plotem. Jak ve skutečnosti vypadá soused Wilson z Kutila Tima?

Záhadná postava, která se celý seriál schovávala za plotem. Jak ve skutečnosti vypadá soused Wilson z Kutila Tima? Další fotografie v galerii >
Foto: www.shutterstock.com
Wilson patří tak trochu k záhadám populárního seriálu Kutil Tim. Ačkoli se v něm objevoval pravidelně, nikdy jsme ho neměli možnost pořádně vidět. A kdo je vlastně jeho představitel?

Kariéra Earla Hindmana

Pravou podobu moudrého souseda nám seriáloví tvůrci nikdy neodtajnili. Vždy z něj za plotem byl vidět jen známý klobouk.

Pokud tak chcete zjistit více, musíte se podívat do titulků. V nich zjistíte, že se představitel Wilsona jmenuje ve skutečnosti Earl Hindman. Americký herec se narodil v roce 1942 v arizonském městě Bisbee.

Vystudoval herectví na University of Arizona. Debut před kamerou absolvoval ve snímku Teenage mother v roce 1967. Mezi dalšími filmy, v nichž se objevil, najdeme například snímek Pohled společnosti Parallax nebo Přepadení vlaku z Pelhamu. Objevil se i ve snímku Greased Lightning.

Hindman si zahrál i v seriálech, několik let účinkoval v mýdlové opeře Ryan's Hope. Vidět jste ho mohli též ve War and Remembrance. Objevoval se spíše v menších rolích, restart kariéry pro něj znamenal až právě seriál Kutil Tim, kde si zahrál postavu Wilsona W. Wilsona, jehož tvář je vždy pečlivě skrytá.

Soukromý život

O tom, proč tomu tak bylo, fanoušci vášnivě spekulují, pravda je však údajně prostá: Tim Allen se inspiroval vlastním zážitkem z dětství, když si podobně přes plot povídal se sousedem a jako dítě z něj zkrátka neviděl víc. Současně na něj tyto rozmluvy udělaly výrazný dojem.

Po roli ve známém seriálu se už Earl Hindman podobně výrazného úspěchu nedočkal. V civilním životě sbíral známky a mince. Ví se o něm rovněž to, že miloval country a věnoval se hraní pokeru. Ženatý byl s herečkou Molly McGreevey, která ho také přežila. Herec v roce 2003 zemřel na rakovinu plic. Osudnou se mu stala jeho vášeň pro cigarety.

Je tak už jisté, že kultovní seriál přišel o svou zásadní postavu. A ačkoli se mluvilo o pokračování seriálu a spekulace dokonce rozdmýchal samotný Tim Allen, není jisté, jestli skutečně ke comebacku dojde. Zůstává tak i otázkou, jak by případně tvůrci navázali na původní dějovou linii s Wilsonem. Patricia Richardson, představitelka Jill, další natáčení bez Earla rázně odmítla.

Mrkněte do galerie, jak Wilson vypadá, když se zrovna neschovává za plotem!

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy