Chuck Norris přijede do Prahy, pokud bude živ. Pokud nebude, přijede taky


Reakce k článku
Podělte se o svou reakciHvězda akčních filmů je u nás známá z role drsného muže zákona v seriálu Walker, Texas Ranger (1993). Později se stal terčem vtípků o dokonalosti, nesmrtelnosti a neskutečné síle, právě to mu přidalo na oblíbenosti a stal se doslova legendou.
Poslední vystoupení před filmovou kamerou
Před filmovou kamerou se zatím objevil naposledy ve filmu Agent Mutant (2024) v roli kapitána tajných bezpečnostních vojenských sil. Film byl hodnocen spíše podprůměrně, zdá se, že herec chtěl podpořit spíše svého syna Dakotu Norrise, který k filmu dělal choreografii akčních scén.
Tak jestli přežije, přijede.
Jestli ne, přijede taky.
Zaškrtněte si listopadová data v kalendáři!
Chuck Norris se zúčastní akce Víkend s legendou, která se koná 22. až 23. listopadu v Praze.
"Dělali jsme si anketu, koho pozvat k desátému výročí VDN Promo, a vyhrál suverénně Norris. Je oblíbený díky své kariéře a možná u díky těm vtipům, které kolem jeho osoby kolují,"
uvedl Petr Větrovský z pořádající agentury.
Akce je oblíbená a v minulých ročnících tu v rolích legend vystoupili například Jean-Claud van Damme nebo Marta Kubišová.
Legendární vánoční reklama ho bavila
Chuck Norris má k České republice vztah, rozhodně tu není poprvé. V roce 2010 přijel do Prahy natáčet reklamu na mobilní telefony. Vznikla tak legendární vánoční reklama na T-Mobile. Původně byl do role vybrán John Travolta, s ním to však neklaplo, došlo tedy po různých peripetiích na tuhle hvězdu akčních filmů.
Role ve vánočním svetru se mu líbila, konečně něco, kde není za akčňáka.
Říká se o něm, že je skromný sympaťák
V březnu oslavil 85. narozeniny a říká se o něm, že je skromný sympaťák, který má rád i vtipy sám na sebe.
"Některé z těchto vtipů o mně jsou vážně dobré. Jiné vůbec. Tak jako to u vtipů bývá. Já mám ale smích a legraci jako většina lidí rád. A myslím si, že právě smích je tím nejlepším lékem pro lidské tělo, mysl i duši,“
říká Chuck Norris. Tak uvidíme, jestli se ulicemi Prahy bude také procházet, užívat si třeba první sníh a skoro už vánoční atmosféru. Jako v té reklamě. Fanoušci musí mít oči na stopkách, nebo se přímo jít podívat na Víkend s legendou.
Reakce k článku
Podělte se o svou reakci